Україна та Йорданія мають значний потенціал до розвитку та поглиблення співробітництва між двома столицями. Перспективи розширення співпраці між Києвом та Амманом обговорювалися під час зустрічі Посла України в Йорданії Мирослави Щербатюк з Мером Аммана Юсефом Аш-Шаварбе у приміщенні Муніципалітету Аммана.
Мирослава Щербатюк висловила вдячність Мерії Аммана за підтримку і сприяння, надані Посольству України у створенні та благоустрої важливих для українців місць в Аммані – вулиці Тараса Шевченка та Парку Українсько-Йорданської Дружби.
У свою чергу, Юсеф Аш-Шаварбе підкреслив, що вказані вулиця та парк є незаперечною ознакою глибини і теплоти взаємин між двома народами, і запевнив, що Муніципалітет Аммана і надалі дбатиме про ці символи дружби між країнами.