• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • العربية
Українська музика підкорила Королівство
Опубліковано 29 липня 2019 року о 17:17

Українські музиканти, співаки і танцюристи протягом цілого тижня знайомили публіку в різних містах Йорданського Хашимітського Королівства з традиційними українськими мотивами.

Ансамбль академічного народного танцю «Надзбручанка» Тернопільської обласної філармонії, заслужена артистка України Руслана Лоцман, заслужений артист України Борис Репка та Наталія Стець вперше прибули до Йорданії для участі у  Джераському фестивалі культури і мистецтва і проведення самостійних виступів у столиці та на Мертвому морі.

З першого ж дня перебування на Святій землі українці наповнили дзвінкими піснями та запальними танцями стародавнє місто Петра, згодом виступили в Ірбіді, в античному амфітеатрі Джераша, дитячому містечку SOS в Аммані, дали сольний концерт в Культурному центрі Короля аль-Хуссейна в Аммані, зіграли у готелі Ле Рояль під час офіційного прийняття Посольства України з нагоди Дня Конституції, відіграли концерт на Мертвому морі.

Творча програма артистів містила як веселі і жартівливі композиції, так і ліричні та патріотичні твори. Місцева публіка та українська громада, які відвідали концерти українського колективу, з ентузіазмом підтримували кожну композицію оплесками та залишилися у захваті від виступів, а після концертів щиро дякували усім артистам за подаровані емоції.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux