• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • العربية
Львів – магія українського міста...колиска мистецтва, літератури та шоколаду
Опубліковано 16 листопада 2017 року о 18:00

Українське місто Львів – живий приклад неповторної магії, з його вулицями, вуличками, старовинними будівлями, які свідчать про величність та давність міста.

Львівська область розташована на заході України, межуючи з Волинню на півночі та Закарпаттям на півдні, з Польщею на заході, а на сході з Тернопільщиною, Івано-Франківщиною. Площа Львівщини складає 21,833км2, що являє собою 3,61% від загальної площі України.

Львів вважають серцем української культури, який славиться своїми музеями, оперою, побудованою у мальовничих традиціях Середньовіччя.

Місто Львів користується великою популярністю у Східній Європі. Його називають маленьким східним Парижем, а також вважають важливим культурним центром України та джерелом гордості українців з різних регіонів країни.

Багато львівських будинків та споруд було побудовано у ХІІІ ст.. Архітектурний стиль характеризується різноплановістю, увібравши у себе нотки Сходу та Заходу, та успадкувавши чарівність кожної культури, яка потрапила свого часу у цей регіон.

Місто пережило багато воєн та конфліктів, що спричинили знищення багатьох міст у Східній Європі. Історики кажуть, що місто Львів містить приблизно половину важливих археологічних споруд України.

У Льовові мешкають 700 тисяч осіб. Місто також славиться своїми університетами та інститутами, де навчаються студенти з різних країн.

Кожне українське місто береже свою ідентичність, у той час коли Львів виділяється серед усіх інших міст України своєю унікальністю та є важливим туристичним центром на європейському рівні. Львів являв собою місце зустрічі східної та західної Європи, та був під впливом багатьох культур, залишавшись сотні років під  владою Речі Посполитої та Австро-Угорщини, будучи деякий час окупований німцями протягом Другої Світової війни і згодом ввійшов до складу Радянского Союзу.

Львів вважається одним з найважливіших центрів пам’яток  світової спадщини ЮНЕСКО. Історичний центр міста було занесено до спадщини ЮНЕСКО після 7-ми років незалежності України.

Місто Лева славиться своїми старовиними трамвайними шляхами, які є одним з символом міста, що привертають увагу чисельних туристів, та деякі з яких було побудовано у 1880 році. Львів вважають центром університетського життя в Україні, оскільки тут знаходиться 70 факультетів та університетських шкіл різного профілю. У місті велика кількість кафе, організацій культурної та інтелектуальної спадщини, що залучають тисячі студентів та роблять Львів важливим освітнім центром в Україні. У місті знаходяться три головні університети, установи, підпорядковані управлінню Національної Академії Наук, та більше 40-ка науково-дослідницких центрів, три академії та 11 університетів в області загалом.

Львівський національний університет імені Івана Франка, один з найстаріших університетів цетральної Європи, було побудовано у 1608 як школу для ієзуїтів. Львівский національний медичний університет імені Данила Галицького, Український католицький університет, Українська академія друкарства – всі ці навчальні заклади відомі як в Україні, так і у цілому світі. 

Щодо шоколаду, то він родом зі Львову, який відомий своїми заводами та магазинами, які можна було побачити на кожному кроці у старому місті.

Церкви Львова являють собою іншу сторону українського міста, і за останні 20 років спостерігається більший інтерес до відвідування церков та практики релігійних обрядів серед українців.

Література теж займає почесне місце у культурному житті Львова. Саме тут було засновано першу українську газету. Щодо музичного мистецтва, то воно дуже популярне серед львівян, і  тут проводяться музичні вистави, художні концерти.

Місто було засновано у 1200 році під час правління Данила Галицького, голови Галицько-Волинського князівства, на честь його сина Лева. Після смерті Данила Галицького, Лев зробив Львів столицею Галицько-Волинського князівства. Таким чином з початку існування, це місто стало культурною столицею західних українських земель.

І сьогодні Львів – одне з найбільших українських міст, де історія зустрічається з сучасною архітектурою.

Аssawsana,

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux