• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • العربية
Завершення формування Парку українсько-йорданської дружби в Аммані
Опубліковано 26 березня 2017 року о 18:36

26 березня 2017 року у рамках заходів з нагоди  відзначення 25-ї річниці з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданським Хашимітським Королівством та 203-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка відбулося висадження 350 саджанців українських дерев у Парку українсько-йорданської дружби, що знаходиться між вулицею Тараса Шевченка, на якій розташоване Посольство України та мечеттю Абу Ейші, вздовж автостради на аеропорт.  

Посол України Сергій Пасько з дружиною, співробітники дипустанови та їхні сім’ї, представники Муніципалітету Великого Аммана, українська громада та громадяни Йорданії висадили 100 саджанців бузку, 50 – реліктових гінкго дволопатевих (внесених до Червоної книги МСОП) , 50 – кримської (чорної) сосни, 50 – гіркокаштанів, 50 – акації, 20 – платану, 15 – айви, 15 – кизилу.

Посольство України в Йорданії висловлює щиру вдячність Директору Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка, члену-кореспонденту НАН України Наталії Заіменко та Заступнику директора Миколі Шумику за безкоштовне надання високоякісних саджанців для висадження в Парку українсько-йорданської дружби в Аммані.

Окрему подяку висловлюємо за безкоштовну доставку: компанії UMAir та її представнику Меуші Шарбелю, Мохаммеду Амро з родиною, Рамзі Хаддаду; підготовку землі в Парку: керівництву та працівникам Департаменту парків та озеленення Муніципалітету м.Амман Мухаммаду аль-Ктейшу та Моіну Зрейкату; висадження саджанців: Українській та Йорданській громадам. Таким чином об’єднались північна (засаджена в 2015-2016 роках), центральна і південна частини Парку, загальна площа якого складає близько 1 га.

Дана подія є ще одним підтвердженням дуже дружніх відносин між Україною та Йорданією напередодні 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між країнами.

 

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux