• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • العربية
Посол України в Йорданії Сергій Пасько взяв участь у конференції «Польща/Вишеградська група і ЄС та Йорданія і Близький Схід»
Опубліковано 01 червня 2015 року о 12:54

31 травня 2015 року Посол України в Йорданії Сергій Пасько взяв участь у конференції «Польща/Вишеградська група і ЄС та Йорданія і Близький Схід», організованій Посольством Польщі в Аммані та аналітичним центром «аль-Раї» і під патронатом Міністерства оборони та Міністерства економіки Польщі.

У ході конференції були обговорені питання розвитку політичної та безпекової ситуації на Близькому Сході та співпраця між країнами ЄС та Близького Сходу в боротьбі з тероризмом та екстремизмом.

У своєму заключному слові Посол Польщі Кшиштоф Бойко закликав міжнародну спільноту докладати зусилля до стабілізації ситуації в Україні.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux