• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • العربية
Посол України в Йорданії Сергій Пасько провів зустріч з народним депутатом Йорданії М.Аль-Твалем
Опубліковано 22 лютого 2011 року о 12:20

З метою розвитку міжпарламентського співробітництва між Україною та Йорданією, 22 лютого 2011 р. Посол України в Йорданії Сергій Пасько провів зустріч з народним депутатом Йорданії М.Аль-Твалем.

Посол України поінформував співрозмовника про створення в українському парламенті депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Йорданським Хашимітським Королівством та звернувся до М.Аль-Тваля, який є випускником Харківського медичного університету, з проханням сприяти створенню у Нижній палаті йорданського парламенту депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Україною.

Зі свого боку, М.Аль-Тваль підтримав думку щодо необхідності створення у Нижній палаті йорданського парламенту депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Україною та висловив готовність увійти до її складу. Він також поінформував про те, що питання створення депутатських груп з міжпарламентських зв’язків з іншими державами стоїть на порядку денному Нижньої палати йорданського парламенту.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux