• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • العربية
24 серпня 2021 року Україна відзначає 30-у річницю Дня Незалежності
Опубліковано 23 серпня 2021 року о 08:34

У цей день 1991 року Верховна Рада ухвалила Акт проголошення державної незалежності України. На всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року українці підтвердили цей вибір. Цей вияв колективної волі українців став вибором майбутнього.

Для кожного українця на Батьківщині та за її межами цей день має  сакральне значення і свідчить про відновлення незалежності, яку українці виборювали століттями. Саме тому він є часом усвідомлення пройденого Державою шляху, спомину її героїв, які віддали життя за незалежність та суверенітет нашої країни, а також утвердження права вибору свого майбутнього – бути з Європою та в Європі.

Сьогодні Український народ продовжує відстоювати та захищати своє право бути вільним від зовнішньої агресії, яка здійснюється з боку Російської Федерації. Українці гідно захищають свою Батьківщину, даючи достойну відсіч російській армії, проросійським найманцям та незаконним терористичним військовим формуванням на власній території у межах власних державних кордонів.

Всі 30 років Україна та українці демонстрували готовність платити найвищу ціну за право мати майбутнє. В Україні майбутнє перемагає у довгій історичній перспективі. Це об’єднує українців, дає нам надію та при цьому викликає спротив з боку опонентів нашої Держави. Які б «статті та концептуальне бачення» не писали вороги України, вони залишаться в минулому, стерті історією, а Україна піде в майбутнє твердим поступом поколінь українців, які жили та народились у незалежній суверенній Україні.

30-у річницю Незалежності Україна зустрічає з впевненістю, яка походить від практичних здобутків на ключових напрямках.

Станом на 2021 рік  наша Держава закріпила за собою статус однієї з найбільш ефективних технологічних, промислових платформ в Європі з активним розвитком сектору інноваційних інформаційних технологій. Сфері ІТ щороку приносить Україні до 5 млрд доларів, обсяг індустрії оцінюється у 17 млрд доларів та продовжує динамічно зростати. Понад 100 R&D центрів, що знаходяться в Україні, спряють її науковому та технологічному прогресу.

Україна є ключовим транспортним та логістичним хабом, що з’єднує Європу, Близький Схід та Азію. 19 угод про вільну торгівлю з 47 країнами світу сприяють подальшій інтеграції України в глобальну торговельно-промислову систему. Роль одного з глобальних лідерів у сфері продовольчої безпеки робить нашу Державу активним контрибутором світової безпеки у часи зростаючих загроз глобального голоду та продовольчої кризи, у т.ч. на тлі наслідків пандемії COVID-19.

2021 рік позначився активним розвитком двостороннього діалогу між Україною та Йорданським Хашимітським Королівством. Завдяки проактивній позиції двох сторін вдалось відновити діалог на рівні вищого політичного керівництва. Ефективна координація дій між Президентом України В.О.Зеленським та Королем ЙХК Абдаллою ІІ дозволила окреслити пріоритети розвитку двосторонніх відносин у ближчій та середньостроковій перспективі, а також забезпечити практичну реалізацію визначених пріоритетів з акцентом на розвитку торговельно-економічної співпраці, поглибленні діалогу у сфері безпеки та оборони.

Переконані, що подальше утвердження державного суверенітету й демократії, розбудова конкурентоспроможної ринкової економіки, активна участь у ключових міжнародно-політичних процесах, євроатлантична інтеграція – це надійна гарантія процвітання України та її майбутнього.

Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві вітає Україну та українську спільноту Йорданії з Днем незалежності!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux