• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • العربية
Записатися на прийом
Опубліковано 17 червня 2020 року о 14:47

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС НА КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ 

- ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГАШановні громадяни!

З метою оптимізації та покращення обслуговування, у консульському підрозділі Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві запроваджено автоматизовану систему запису на консульський прийом громадян.

УВАГА! Перед записом на прийом просимо уважно ознайомитися з правилами бронювання, наведеними на цій сторінці. Запис на прийом здійснюється лише онлайн, на вказаному сайті - запис через електронну пошту чи телефонний дзвінок неможливий.

При реєстрації слід надавати електронну адресу на загальновідомих міжнародних або українських поштових сервісах. Українські урядові поштові сервери, до яких належить електронна пошта ПУ в Йорданії, не приймають та не надсилають електронні листи на російські поштові сервіси на домені .ru та причетних: Yandex, Mail, Rambler, List тощо;

Система електронної черги МЗС України є спільною для усіх посольств та консульств України за кордоном. При записі просимо бути особливо уважними при виборі країни (Йорданія) та консульської установи (Посольство України уЙорданії). 

франція - запис на прийом

                                   ПРАВИЛА ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ


1. При записі на прийом у формі вказуються дані - ім'я та прізвище - тієї особи, дорослої чи дитини, яка отримуватиме консульську послугу.

 • У разі оформлення закордонного паспорта чи набуття громадянства дитині запис робиться на ім'я та прізвище дитини. 

2. Для кожного з членів родини потрібно зробити окремий запис на прийом.

 • Наприклад, якщо у Вас троє дітей, і кожному з них потрібно оформити закордонний паспорт, Вам потрібно створити три окремі записи на прийом за даними Ваших дітей. 

3. Для кожної консульської дії потрібно зробити окремий запис на прийом.

 • Наприклад, якщо Вам потрібно подати документи на оформлення закордонного паспорту та вчинити нотаріальну дію, Вам необхідно створити два окремі записи на прийом.

4. При записі слід особливо уважно вибрати консульську дію, яка Вам потрібна.

 • Ви зможете вчинити лише ту дію, на яку зроблений Ваш запис.

5. Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати. Така реєстрація буде видалена адміністратором!

6. Якщо Ви записалися помилково, або не можете з'явитися на прийом, Ви ЗОБОВ'ЯЗАНІ зарані самостійно скасувати Ваш запис, скориставшись посиланням в листі-підтвердженні запису. Лише після цього Ви можете зробити повторний запис на іншу дату. Якщо Ви не можете самостійно скасувати Ваш запис, просимо повідомити нас за адресою [email protected]

7. ЗАПИС НА ПРИЙОМ ВІДКРИТИЙ ЛИШЕ НА НАСТУПНІ 60 ДНІВ. Якщо на певний момент усі доступні для запису слоти заброньовані іншими заявниками, Вам потрібно очікувати відкриття нових дат для запису.

8. Посольство України Йорданії залишає за собою право скасувати/пересунути реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами (автоматичне повідомлення на електронну пошту). Просимо час від часу (у тому числі безпосередньо в обраний для прийому день) перевіряти Вашу електронну поштову скриньку, оскільки на неї може бути надіслана важлива інформація щодо непередбачуваної відміни бронювання або його перенесення на інший час, або ж лист з уточненням стосовно Вашого прийому.

9. Українські урядові поштові сервери, до яких належить електронна пошта ПУ в Йорданії, не приймають та не надсилають електронні листи на російські поштові сервіси на домені .ru та причетних: Yandex, Mail, Rambler, List тощо. Ми наполегливо рекомендуємо заявникам не використовувати подібні електронні скриньки для реєстрації на прийом, оскільки в цьому разі комунікація між нами та заявником буде неможливою.

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ


 1. Перегляньте інформацію щодо потрібної Вам консульської дії та підготуйте усі необхідні документи. Інформація щодо консульських дій наведена в розділі "Консульські питання"
 2. Перейдіть на сайт для запису на прийом. Рекомендуємо користуватися браузерами Chrome, Safari або Opera.
 3. Виберіть у списку країн "Йорданія", а в списку консульських установ - "Посольство України в Йорданії".
 4. Виберіть категорію консульських дій та безпосередньо консульську дію, яка Вам потрібна.
 5. Якщо зараз на потрібну Вам дію немає вільних місць, Ви побачите повідомлення "Наразі вільні слоти відсутні. Спробуйте зареєструватися пізніше". У цьому разі Вам потрібно очікувати відкриття нових дат для запису, оскільки запис відкритий лише на 60 наступних днів.
 6. Якщо зараз є доступні місця на потрібну Вам дію, Ви зможете вибрати дату Вашого візиту, натиснувши на значок календарика справа. Після цього відкриється календар, де Вам потрібно вибрати прийнятну дату (доступні для запису дати виділені чорним кольором. УВАГА! Вам потрібно вибрати саме дату, доступну для запису. Можливо, для цього Вам потрібно буде перегорнути календар на наступний місяць. 
 7. Після вибору дати натисніть на поле "Час" та виберіть час Вашого візиту. Якщо Ви на попередньому етапі не вибрали дату, яка виділена чорним кольором, тобто дату, на яку є доступні слоти для запису, Ви не зможете перейти до етапу вибору часу.
 8. В наступній вкладці введіть Ваше ім'я та прізвище та Ваші контактні дані. УВАГА! Будьте особливо уважними при введені Вашої адреси електронної пошти (e-mail), оскільки на неї надсилається повідомлення про підтвердження запису.
 9. Перевірте правильність введених даних та натисніть кнопку "Так, все вірно". Після цього Ви отримаєте лист з підтвердженням запису на прийом та деталями візиту на вказану Вами емейл-адресу (якщо Ви його не отримали, і певні, що адреса введена правильно, перевірте папку "Спам"). Лише цей лист є підтвердженням успішного запису на прийом!
 10. Перед візитом повторно перевірте наявність усіх документів та їхніх копій, необхідних для вчинення потрібної Вам консульської дії.


Система онлайн-запису створена для безпосередньої взаємодії між заявником та консульським підрозділом Посольства України в Йорданіії. Використання системи посередниками чи юридичними особами заборонено! Просимо негайно повідомляти про факти пропозицій третіх осіб щодо надання послуг з онлайн-запису на прийом до Посольства України в Йорданії на електронну адресу [email protected]

Прийом громадян певних категорій (інваліди, тяжкохворі, особи з фізичними вадами) здійснюється у години прийому поза чергою за обов'язковим попереднім письмовим узгодженням. Відповідні звернення та підтверджуючі документи просимо надсилати за електронною адресою: [email protected] УВАГА! Українські урядові поштові сервери, до яких належить електронна пошта ПУ у Франції, не приймають та не надсилають електронні листи на російські поштові сервіси на домені .ru та причетних: Yandex, Mail, Rambler, List тощо;

Запис не поширюється на випадки техногенних катастроф, природних катаклізмів, терактів, масових заворушень, поранень/загибелі громадян України, інших випадків, які загрожують життю або здоров'ю наших співвітчизників. Консульська допомога у таких випадках надається також у неприйомні і позаробочі години та вихідні і святкові дні.


Увага! Просимо пам’ятати, що обрана вами консульська дія може бути вчинена ТІЛЬКИ за умови наявності у Вас усіх необхідних документів.

 

Увага! Заявник несе персональну відповідальність за підготовку необхідних документів для вчинення обраної консульської дії (наявність оригіналів та їх копій).


Увага! При відвіданні Посольства України, просимо дотримуватись наступних умов:

- до приміщення консульської установи допускатимуться особи, які не мають ознак захворювання та виключно в медичних масках та рукавичках;

- до зали прийому громадян одночасно допускатиметься не більше двох осіб;

- на прийом слід приходити виключно у заброньований час.


Посилання для запису на прийом https://online.mfa.gov.ua/


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux