Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

Київ 13:53

У Посольстві України в Йорданії вшанували пам'ять жертв Великого терору

19 травня, 15:11

У День пам’яті жертв Політичних репресій, який Україна щороку відзначає у третю неділю травня, на вшанування пам’яті тих, хто постраждав від масових чисток та політичних репресій радянської влади 1937 – 1938 років у Посольстві України в Йорданському Хашимітському Королівстві було спущено державний прапор.

Під час меморіального заходу, що відбувся у приміщенні Посольства за участі української громади, були пригадані трагічні події 1937 – 1938 років, що забрали життя сотень тисяч осіб, а поетеса Вікторія Бричкова-Абу Кадум прочитала власні вірші про політичні переслідування, яких зазнав український народ від радянської влади.

Співробітники Посольства та члени української громади вшанували пам’ять жертв Великого терору хвилиною мовчання.

Останні новини

Закордонна виборча дільниця №900034 розпочала свою роботу | Сьогодні, 08:34

Сьогодні, 21 липня, у Посольстві України в Йорданському Хашимітському Королівстві о 8-й годині ранку в Аммані розпочалося голосування на позачергових виборах до Верховної Ради України.

Посол провів зустріч з представниками місцевого бізнесу | 16 липня, 18:13

Посол України в Йорданії Сергій Пасько провів зустріч з виконавчим директором Асоціації малих та середніх підприємців Jordan SMES Ліною ад-Дасукі та членом ради директорів Промислової палати Аммана, віцеголовою Асоціації йорданських експортерів, керівником низки підприємств Ахмадом Хударі.

Посол України в Йорданії зустрівся із Послом Шрі-Ланки | 16 липня, 09:25

Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько провів зустріч із очільником дипломатичної місії Послом Демократичної Соціалістичної  Республіки Шрі-Ланка в Аммані Абдул Латифом Лафіром.