Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

Київ 13:53

У Йорданії вшанували пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня, 13:17

У День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу 18 травня на будівлі Посольства України в Йорданії було спущено державний прапор України на вшанування тих, хто постраждав від депортації 1944 року та наступних переслідувань кримських татар.

Крім того, у приміщенні Посольства за участі української громади в Йорданії було проведено меморіальний захід, під час якого присутніх було ознайомлено з хронологією та цифрами трагічних подій, яких зазнало корінне населення кримських земель від тоталітарного радянського режиму, а згодом і від його наступника.

Представники української громади разом із співробітниками Посольства вшанували пам'ять жертв гонінь проти кримськотатарського та інших народів Криму хвилиною мовчання.

 

Останні новини

Закордонна виборча дільниця №900034 розпочала свою роботу | Сьогодні, 08:34

Сьогодні, 21 липня, у Посольстві України в Йорданському Хашимітському Королівстві о 8-й годині ранку в Аммані розпочалося голосування на позачергових виборах до Верховної Ради України.

Посол провів зустріч з представниками місцевого бізнесу | 16 липня, 18:13

Посол України в Йорданії Сергій Пасько провів зустріч з виконавчим директором Асоціації малих та середніх підприємців Jordan SMES Ліною ад-Дасукі та членом ради директорів Промислової палати Аммана, віцеголовою Асоціації йорданських експортерів, керівником низки підприємств Ахмадом Хударі.

Посол України в Йорданії зустрівся із Послом Шрі-Ланки | 16 липня, 09:25

Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько провів зустріч із очільником дипломатичної місії Послом Демократичної Соціалістичної  Республіки Шрі-Ланка в Аммані Абдул Латифом Лафіром.