Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

Київ 01:16

У Йорданії відзначили День Соборності України

22 січня, 19:33

З нагоди святкування Дня Соборності України та 100-річчя з дня проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР у Посольстві України в Йорданії відбулося урочисте прийняття за участі української громади та громадян Королівства.

Захід розпочав привітальним словом Посол України Сергій Пасько, який у своїй промові нагадав присутнім про значущі події, які відбувались в Україні 100 років тому, та важливість єдності українського народу в сьогоднішніх реаліях.

В рамках культурної програми заходу представники ГО «Українська Хата в Йорданії» та вихованці гурту «UA-Kids» під керівництвом Президента організації Ольги Завидняк-Отум виступили з українськими піснями та танцями, поетеса Вікторія Бричкова-Абу Кадум прочитала власні вірші про Україну, українська громада організувала дегустацію національної страви – вареників.

Особливим гостем заходу був йорданський відомий письменник та історик, автор нещодавно опублікованої книги «Важливі етапи йордансько-українських відносин» Омар Армуті, який провів чергову презентацію книги, після чого присутні мали змогу отримати з рук автора підписаний екземпляр.

Останні новини

Посол провів спільну зустріч із членами міжпарламентської групи дружби | Вчора, 16:28

Посол України в Йорданії Сергій Пасько зустрівся з членами міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії на чолі з Головою групи депутатом Мухаммадом аль-Атайкою.

Відбулася чергова презентація книги про українсько-йорданські відносини | Вчора, 15:36

У приміщенні Національної бібліотеки Королівства відбулась чергова презентація книги за авторством йорданського історика Омара аль-Армуті «Важливі етапи йордансько-українських відносин», створеної за участі Посольства України в Йорданії.

Посол України відвідав Незалежну виборчу комісію Йорданії | 20 серпня, 12:55

Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько провів зустріч з Президентом Незалежної виборчої комісії Йорданії Халідом Калалде та його заступником Зугейром Абу Фарізом для обговорення результатів візиту йорданської делегації до України для участі у спостереженні за виборчим процесом.

Презентація книги про українсько-йорданські відносини в Національній бібліотеці в Аммані | 19 серпня, 17:01

Запрошуємо на презентацію книги Омара аль-Армуті "ВАжливі етапи йордансько-українських відносин"

Посол України зустрівся з Патріархом Єрусалимським | 18 серпня, 17:19

Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько провів зустріч в Єрусалимі з Блаженнішим та Всесвятійшим Патріархом Святого града Єрусалима та всієї Палестини Феофілом ІІІ та іншим верховним духовенством, зокрема з Архиєпископом Аристархом – Генеральним секретарем Священного Синоду Єрусалимського Патріархату.