Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

Київ 10:53

У Посольстві України в Йорданії відбулося урочисте вручення нагород

26 листопада 2018, 15:57

У приміщенні Посольства України в Йорданії за участі співробітників установи та українсько-йорданської громади відбулася урочиста церемонія вручення відзнак різного ступеня.

Дипломами І та ІІІ ступенів Міністерства освіти та науки за участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Послом України в Йорданії Сергієм Паськом були нагороджені учні ГО «Українська Хата в Йорданії» Мохаммад Абу Ейд та Дана Саляме відповідно.

«Українська Хата в Йорданії» в особі Президента організації Ольги Завидняк-Отум отримала Подяку Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи» за активну участь у його підготовці та проведенні. Таку ж Подяку отримало Посольство України в Йорданії.

Окремими Дипломами ІІ ступеня Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи» в номінації «Відеоформат читаної та співаної поезії Тараса Шевченка» було нагороджено Вікторію Бричкову-Абу Кадум за текст пісні «Ой, Кобзарю», Надію Аджарме, чиї відзнаки було вручено Президенту ГО О.Завидняк-Отум для подальшої передачі переможницям, а також саму Ольгу Завидняк-Отум, Владу Лагоду і гурт «UA Kids».

Почесною грамотою Сергій Пасько нагородив пані Галину Абу Фарез за вагомий внесок у розвиток українсько-йорданських відносин, популяризацію української культури і традицій, активну життєву позицію, патріотизм та плідну співпрацю з Посольством України в Аммані.

Останні новини

Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest 2020». | 13 вересня, 20:49

20 травня 2020 року у Збаразькому замку на Тернопільщині відбудеться Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest 2020».

В Йорданії відзначили 75-ті роковини депортації українців у 1944 – 1951 рр. | 12 вересня, 15:51

У Посольстві України в Йорданії відбувся меморіальний захід на вшанування пам’яті жертв депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944 – 1951 роках.

Відбулася зустріч керівника дипустанови з членами міжпарламентської групи дружби | 12 вересня, 15:27

У приміщенні Посольства України в Аммані відбулася зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Йорданії Дмитра Бильєв з членами міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії на чолі з Головою групи депутатом Мухаммадом аль-Атайкою.

Українська громада в Йорданії проводжає Посла на Батьківщину | 01 вересня, 11:14

31 серпня після понад 9-ти років активної дипломатичної діяльності в Йорданському Хашимітському Королівстві Надзвичайний та Повноважний Посол України в Йорданії Сергій Пасько завершив свою місію на Святій Землі та повернувся до України.

У Посольстві відбувся захід до 28 річниці Незалежності України та Дня пам’яті захисників України | 30 серпня, 18:20

29 серпня у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в рамках відзначення Дня Незалежності України у приміщенні Посольства України в Аммані за участі громади відбувся показ документального фільму  «Крим. Вкрадений півострів».