Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

Київ 01:57

У столиці Йорданії запалили свічку пам’яті

03 вересня 2018, 18:31

3 вересня у рамках міжнародної акції «Запалімо свічку пам’яті», співробітники Посольства України в Йорданії разом із представниками української громади, керівництвом та активістами ГО «Українська Хата в Йорданії» зібралися в Парку українсько-йорданської дружби на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Після символічного фотографування біля пам’ятної дошки у Парку всі учасники заходу запалили свічку пам’яті та вшанували жертв Голодомору хвилиною мовчання в приміщенні Посольства. Співробітники дипустанови ознайомили присутніх із метою даної акції та нагадали про події тих років. На завершення вечора Вікторія Бричкова-Абу Кадум прочитала авторські вірші, присвячені геноциду українського народу.

Останні новини

Посол провів спільну зустріч із членами міжпарламентської групи дружби | Вчора, 16:28

Посол України в Йорданії Сергій Пасько зустрівся з членами міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії на чолі з Головою групи депутатом Мухаммадом аль-Атайкою.

Відбулася чергова презентація книги про українсько-йорданські відносини | Вчора, 15:36

У приміщенні Національної бібліотеки Королівства відбулась чергова презентація книги за авторством йорданського історика Омара аль-Армуті «Важливі етапи йордансько-українських відносин», створеної за участі Посольства України в Йорданії.

Посол України відвідав Незалежну виборчу комісію Йорданії | 20 серпня, 12:55

Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько провів зустріч з Президентом Незалежної виборчої комісії Йорданії Халідом Калалде та його заступником Зугейром Абу Фарізом для обговорення результатів візиту йорданської делегації до України для участі у спостереженні за виборчим процесом.

Презентація книги про українсько-йорданські відносини в Національній бібліотеці в Аммані | 19 серпня, 17:01

Запрошуємо на презентацію книги Омара аль-Армуті "ВАжливі етапи йордансько-українських відносин"

Посол України зустрівся з Патріархом Єрусалимським | 18 серпня, 17:19

Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько провів зустріч в Єрусалимі з Блаженнішим та Всесвятійшим Патріархом Святого града Єрусалима та всієї Палестини Феофілом ІІІ та іншим верховним духовенством, зокрема з Архиєпископом Аристархом – Генеральним секретарем Священного Синоду Єрусалимського Патріархату.