Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

Київ 13:51

У столиці Йорданії запалили свічку пам’яті

03 вересня 2018, 18:31

3 вересня у рамках міжнародної акції «Запалімо свічку пам’яті», співробітники Посольства України в Йорданії разом із представниками української громади, керівництвом та активістами ГО «Українська Хата в Йорданії» зібралися в Парку українсько-йорданської дружби на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Після символічного фотографування біля пам’ятної дошки у Парку всі учасники заходу запалили свічку пам’яті та вшанували жертв Голодомору хвилиною мовчання в приміщенні Посольства. Співробітники дипустанови ознайомили присутніх із метою даної акції та нагадали про події тих років. На завершення вечора Вікторія Бричкова-Абу Кадум прочитала авторські вірші, присвячені геноциду українського народу.

Останні новини

Посольство України в Йорданії відзначило День кримськотатарського прапора | Вчора, 12:07

На відзначення Дня кримськотатарського прапора у Посольстві України в Аммані урочисто підняли стяг кримськотатарського народу.

Відбулася зустріч Посла України та Посла Болгарії в Аммані | Вчора, 11:51

Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько провів зустріч з новопризначеним Послом Республіки Болгарії в Аммані Дімітаром Міхайловим.

Посол України взяв участь у святкуванні Дня Європи | Вчора, 09:55

Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня Європи та 40-річчя відкриття посольства Євросоюзу в Аммані.

Посол України обговорив розширення співробітництва в енергетичній сфері | 24 червня, 11:13

Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько провів зустріч з Генеральним секретарем Арабської комісії з відновлювальної енергетики інженером Мохаммадом аль-Таані.