Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

Київ 05:13

У столиці Йорданії запалили свічку пам’яті

03 вересня 2018, 18:31

3 вересня у рамках міжнародної акції «Запалімо свічку пам’яті», співробітники Посольства України в Йорданії разом із представниками української громади, керівництвом та активістами ГО «Українська Хата в Йорданії» зібралися в Парку українсько-йорданської дружби на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Після символічного фотографування біля пам’ятної дошки у Парку всі учасники заходу запалили свічку пам’яті та вшанували жертв Голодомору хвилиною мовчання в приміщенні Посольства. Співробітники дипустанови ознайомили присутніх із метою даної акції та нагадали про події тих років. На завершення вечора Вікторія Бричкова-Абу Кадум прочитала авторські вірші, присвячені геноциду українського народу.

Останні новини

Меморіал Пам’яті Захисників України відкрито в Аммані | 18 жовтня, 16:47

Відучора кожен українець, який проживає в Йорданії, може зайти до Посольства не лише, щоб відчути дух України, але й доторкнутися до історії нашої держави, яку вже шостий рік створюють її захисники, вклонитися загиблими, подякувати живим і помолитися за майбутнє нашої Батьківщини біля Меморіалу Пам’яті Захисників України.

Відбулась зустріч Тимчасового повіреного у справах України з керівником Промислової палати Йорданії | 07 жовтня, 12:53

Тимчасовий повірений у справах України в Йорданії Дмитро Бильєв провів зустріч з Генеральним директором Промислової палати Йорданії Магером Аль-Махруком та Виконавчим директором Йорданської Асоціації малих та середніх підприємств Jordan SMES Ліною Ад-Дасукі.

Україна взяла участь у благодійному дипломатичному ярмарку | 06 жовтня, 15:59

Дотримуючись традицій Посольство України в Йорданії взяло участь у 55-му Щорічному благодійному дипломатичному ярмарку, що проходить під патронатом Її Королівської Високості Принцеси Басми на підтримку дітей-сиріт.

Global Ukraine в Йорданії | 20 вересня, 14:13

У приміщенні Посольства України в Йорданї відбулася зустріч із засновницею організації "Global Ukraine", яка об'єднує українців з різних куточків планети, Віолетою Москалу.