Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

Київ 21:35

Посол України в Йорданії взяв участь у відкритті нової будівлі Посольства Швейцарії в Аммані

14 травня, 13:43

Посол України Сергій Пасько взяв участь у відкритті нової будівлі Посольства Швейцарської Конфедерації в Йорданії.

У ході заходу Глава дипмісії провів переговори з Міністром закордонних справ та у справах експатріантів Йорданії Айманом ас-Сафаді, Головою Федерального департаменту закордонних справ (Міністром закордонних справ) Швейцарської Конфедерації Іньяціо Коккісос, помічником Державного секретаря з питань Близького Сходу та Північної Африки Швейцарської Конфедерації Вольфганом Амадеусом Брюелхартом, з яким працював в 2008-2009 роках в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Останні новини

Другий секретар з консульських питань Посольства України в Йорданії дав інтерв’ю йорданській газеті «Аль-Рай» | 15 жовтня, 16:25

15 жовтня 2018 року другий секретар з консульських питань Посольства Олексій Слука дав інтерв’ю йорданській газеті «Аль-Рай».

Вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва | 14 жовтня, 16:04

Цього дня Україна та українці по всьому світу відзначають потрійне свято: духовне – Покрова Пресвятої Богородиці, історичне – День українського козацтва та звитяжне – День захисника України.

Посол України в Йорданії зустрівся із Послом Чеської Республіки в Аммані | 10 жовтня, 17:10

Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько провів зустріч із новопризначений Послом Чеської Республіки в Аммані Джозефом Кутськи.

Посол зустрівся із Мером Аммана | 08 жовтня, 17:50

Надзвичайний та Повноважний Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько зустрівся із Головою муніципалітету Великого Аммана Юсефом аш-Шаварбе.