Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

Київ 15:36

На Щорічних зборах Ради керуючих ЄБРР відбулася панельна дискусія: “Україна: приваблива країна для інвесторів - як зберегти цей статус?”

14 травня, 13:37

10 травня у рамках Щорічних зборах Ради керуючих ЄБРР відбулась панельна дискусія “Україна: приваблива країна для інвесторів - як зберегти цей статус?” за участю Міністра фінансів О.Данилюка, Заступника Голови НБУ Р.Борисенка, Голови Національної інвестиційної ради при Президенті України Ю.Ковалів, генерального директора компанії «Horizon Capital» Л.Кожарни та власника компанії «Aquanova Development LLC» І.Тинного. Учасником заходу також виступив Голова ЄБРР в Україні Ш.Аджунер.

Учасники дискусії погодилися, що за останні 4 роки Україні вдалося реалізувати більше важливих структурних змін, аніж за попередні 20 років. Це стало важливим сигналом для міжнародних інвесторів, що сьогодні все частіше цікавляться інвестиційними можливостями в Україні. Тим не менш, всі учасники відмітили, що Україна має продовжувати шлях реформ. Зокрема, докласти всіх зусиль для створення антикорупційного суду та впровадження нового порядку приватизації державних підприємств.

Протягом дискусії Міністр фінансів Олександр Данилюк зазначив, що не зважаючи на жорсткі умови, у часи війни Україні вдалося стабілізувати систему та повернутися до економічного зростання.

Останні новини

Посол України зустрівся із представником місцевого бізнесу | Вчора, 10:20

Посол України в Йорданії Сергій Пасько провів зустріч із топ-менеджером йорданської компанії Bulos Y. Zumot & Co. Халедом Зумотом.

Посол України в Йорданії зустрівся з Директором Департаменту консульських справ МЗСЕ Йорданії | 09 грудня, 15:12

9 грудня Посол України в Йорданії Сергій Пасько зустрівся з Директором Департаменту консульських справ Міністерства закордонних справ та у справах експатріантів Йорданського Хашимітського Королівства Ахедом Свейдатом.

Україну представили на щорічному різдвяному ярмарку | 09 грудня, 11:31

7 грудня в Аммані під патронатом ЙКВ Принцеси Маджди відбувся щорічний благодійний багатонаціональний різдвяний ярмарок, організований фондом «Al Hussein Society» на підтримку людей з обмеженими можливостями.

У Посольстві відбулася урочиста передача нагороди | 09 грудня, 11:03

У приміщенні дипустанови Посол України в Йорданії Сергій Пасько зустрівся із доцентом НТУУ «Київський політехнічний інститут», ректором Інституту підвищення кваліфікації «УКРСТЕНО», директором підприємства «Елекромеханіка» Володимиром Михайловичем Мамалигою.

Посольство України в Йорданії презентувало книгу про українсько-йорданські відносини | 09 грудня, 09:37

З нагоди святкування Дня Гідності та Свободи Посольство України в Йорданії організувало офіційну презентацію книги відомого йорданського історика, письменника та журналіста Омара Армуті «Важливі етапи йордансько-українських відносин», видану до 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між країнами та 15-ї річниці української дипустанови в Аммані.