Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

Київ 21:39

Відбувся візит делегації Міністерства юстиції України до Йорданії

14 травня, 13:27

06-11травня відбувся візит до Йорданії делегації України на чолі з заступником Міністра юстиції України С.Петуховим з метою підготовки проектів договорів між Україною та Йорданією про взаємну правову допомогу у кримінальних справах та про видачу правопорушників.

За результатами візиту з йорданською стороною було узгоджено та парафовано тексти двох зазначених договорів. Також йорданська сторона підтвердила свій намір відвідати Україну у вересні 2018 р. з метою підготовки проектів договорів між Україною та Йорданією про взаємну правову допомогу у цивільних і комерційних справах та про передачу засуджених осіб.

Окремо заступник Міністра юстиції С.Петухов провів зустрічі в Кабінеті Міністрів Йорданії з Уповноваженим Уряду Йорданії з прав людини Б.Таравне та керівниками департаментів з захисту прав людини МВС, Мін’юсту, Міністерства політичних та парламентських справ Йорданії. Сторони обмінялися досвідом у сфері захисту прав людини. Головою української делегації було привернуто увагу йорданської сторони до проблем з захистом в Йорданії прав та інтересів українських жінок та дітей від змішаних шлюбів. Б.Таравне зі свого боку висловив зацікавленість йорданської сторони у вивченні досвіду України у зазначеному питанні.

З огляду на те, що внаслідок збройних конфліктів в Україні наразі налічується близько 1,5 млн. внутрішньопереміщених осіб, С.Петухов провів зустрічі з Директором Департаменту з питань сирійських біженців МВС Йорданії А.Аль-Кафавіном з метою вивчення йорданського досвіду щодо вирішення питання біженців, зокрема щодо їх розміщення, інтеграції та працевлаштування. Досвід надання міжнародної допомоги у вирішенні питання біженців було вивчено під час зустрічі заступника Міністра юстиції України з Представником УВКБ ООН в Йорданії С.Севере та у ході відвідання табору сирійських біженців Затарі.

Проведено зустріч С.Петухова з Генеральним Секретарем Міністерства юстиції Йорданії З.аль-Асфурдом. Сторони підтвердили намір розширювати договірну базу щодо співробітництва між Україною та Йорданією у правовій сфері. Заступник Міністра юстиції України обговорив з йорданським колегою підтримку Королівством Резолюції ГА ООН про територіальну цілісність України, відкриття Посольства Йорданії в м.Києві, проблеми із захистом в Йорданії прав українських жінок та дітей, підтвердив готовність розглядати запити йорданської сторони про правову допомогу.

http://www.petranews.gov.jo/nepras/2018/May/09/30000.htm

http://jordantimes.com/news/local/justice-minister-meets-ukrainian-delegation-over-judicial-cooperation

http://www.petranews.gov.jo/nepras/2018/May/13/7000.htm

Останні новини

Другий секретар з консульських питань Посольства України в Йорданії дав інтерв’ю йорданській газеті «Аль-Рай» | 15 жовтня, 16:25

15 жовтня 2018 року другий секретар з консульських питань Посольства Олексій Слука дав інтерв’ю йорданській газеті «Аль-Рай».

Вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва | 14 жовтня, 16:04

Цього дня Україна та українці по всьому світу відзначають потрійне свято: духовне – Покрова Пресвятої Богородиці, історичне – День українського козацтва та звитяжне – День захисника України.

Посол України в Йорданії зустрівся із Послом Чеської Республіки в Аммані | 10 жовтня, 17:10

Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько провів зустріч із новопризначений Послом Чеської Республіки в Аммані Джозефом Кутськи.

Посол зустрівся із Мером Аммана | 08 жовтня, 17:50

Надзвичайний та Повноважний Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько зустрівся із Головою муніципалітету Великого Аммана Юсефом аш-Шаварбе.