Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

Київ 14:51

Міністр фінансів України зустрівся з Міністром промисловості і торгівлі та Міністром фінансів Йорданії

14 травня, 12:19

У рамках Щорічних зборів Ради керуючих ЄБРР відбулися переговори Міністра фінансів України О.Данилюка з Міністром промисловості, торгівлі і постачання Йорданії, співголовою Спільної міжурядової йордансько-української комісії з торговельно-економічного співробітництва Я.Куда. 

Ключовими питаннями зустрічі стали економічна ситуація в Україні та Йорданії і розвиток двосторонньої торгівлі між країнами.

На зустрічі також порушили питання співробітництва між Україною та Йорданією в економічній сфері та стан співпраці нашої держави з Міжнародним валютним фондом.

Олександр Данилюк та Яруб Куда домовились у жовтні розглянути можливість проведення засідання Спільної українсько-йорданської комісії з торговельно-економічного співробітництва у Києві для поглиблення співпраці між двома країнами.

Також відбулися переговори Міністра фінансів України О.Данилюка зі своїм йорданським колегою Омаром Малхасом.

Під час зустрічі Міністри обговорили розвиток співпраці між Україною та Йорданією та впровадження реформ у фінансовому секторі в обох країнах.

Сторони також обмінялись досвідом співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема Міжнародним валютним фондом та Європейським банком реконструкції та розвитку.

Останні новини

Посол України зустрівся із представником місцевого бізнесу | Вчора, 10:20

Посол України в Йорданії Сергій Пасько провів зустріч із топ-менеджером йорданської компанії Bulos Y. Zumot & Co. Халедом Зумотом.

Посол України в Йорданії зустрівся з Директором Департаменту консульських справ МЗСЕ Йорданії | 09 грудня, 15:12

9 грудня Посол України в Йорданії Сергій Пасько зустрівся з Директором Департаменту консульських справ Міністерства закордонних справ та у справах експатріантів Йорданського Хашимітського Королівства Ахедом Свейдатом.

Україну представили на щорічному різдвяному ярмарку | 09 грудня, 11:31

7 грудня в Аммані під патронатом ЙКВ Принцеси Маджди відбувся щорічний благодійний багатонаціональний різдвяний ярмарок, організований фондом «Al Hussein Society» на підтримку людей з обмеженими можливостями.

У Посольстві відбулася урочиста передача нагороди | 09 грудня, 11:03

У приміщенні дипустанови Посол України в Йорданії Сергій Пасько зустрівся із доцентом НТУУ «Київський політехнічний інститут», ректором Інституту підвищення кваліфікації «УКРСТЕНО», директором підприємства «Елекромеханіка» Володимиром Михайловичем Мамалигою.

Посольство України в Йорданії презентувало книгу про українсько-йорданські відносини | 09 грудня, 09:37

З нагоди святкування Дня Гідності та Свободи Посольство України в Йорданії організувало офіційну презентацію книги відомого йорданського історика, письменника та журналіста Омара Армуті «Важливі етапи йордансько-українських відносин», видану до 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між країнами та 15-ї річниці української дипустанови в Аммані.