Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

Київ 14:30

Українська делегація взяла участь у Щорічних зборах Ради керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку на Мертвому морі

13 травня, 18:16

Українська делегація на чолі з Міністром фінансів України О.Данилюком 7-11 травня відвідала Йорданію для участі у Щорічних зборах Ради керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку, що відбулись на Мертвому морі.

До складу української делегації входили: Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України М.Нефьодов, Заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Ю.Буца, Заступник Голови Національного банку України Р.Борисенко та інші.

Збори ЄБРР офіційно відкрив Король Йорданії Абдалла ІІ.

Під час заходу українська делегація провела ряд двосторонніх зустрічей з керівництвом ЄБРР та країн-партерів щодо подальшого співробітництва. У ході переговорів українська сторона інформувала про хід проведення структурних фінансових реформ в Україні. Зі співрозмовниками досягнуто домовленості щодо продовження співпраці та проведення подальших регулярних консультацій.

Останні новини

Посол України зустрівся із представником місцевого бізнесу | Вчора, 10:20

Посол України в Йорданії Сергій Пасько провів зустріч із топ-менеджером йорданської компанії Bulos Y. Zumot & Co. Халедом Зумотом.

Посол України в Йорданії зустрівся з Директором Департаменту консульських справ МЗСЕ Йорданії | 09 грудня, 15:12

9 грудня Посол України в Йорданії Сергій Пасько зустрівся з Директором Департаменту консульських справ Міністерства закордонних справ та у справах експатріантів Йорданського Хашимітського Королівства Ахедом Свейдатом.

Україну представили на щорічному різдвяному ярмарку | 09 грудня, 11:31

7 грудня в Аммані під патронатом ЙКВ Принцеси Маджди відбувся щорічний благодійний багатонаціональний різдвяний ярмарок, організований фондом «Al Hussein Society» на підтримку людей з обмеженими можливостями.

У Посольстві відбулася урочиста передача нагороди | 09 грудня, 11:03

У приміщенні дипустанови Посол України в Йорданії Сергій Пасько зустрівся із доцентом НТУУ «Київський політехнічний інститут», ректором Інституту підвищення кваліфікації «УКРСТЕНО», директором підприємства «Елекромеханіка» Володимиром Михайловичем Мамалигою.

Посольство України в Йорданії презентувало книгу про українсько-йорданські відносини | 09 грудня, 09:37

З нагоди святкування Дня Гідності та Свободи Посольство України в Йорданії організувало офіційну презентацію книги відомого йорданського історика, письменника та журналіста Омара Армуті «Важливі етапи йордансько-українських відносин», видану до 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між країнами та 15-ї річниці української дипустанови в Аммані.