Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

Київ 14:28

Українські делегації взяли участь у Дванадцятій виставці сил спеціальних операцій SOFEX 2018

13 травня, 17:08

Міністр фінансів України Олександр Данилюк, офіційна українська делегація Державної госпрозрахункової зовнішньоторговельної та інвестиційної фірми «Укрінмаш» на чолі з генеральним директором Сергієм Слюсаренком та Посол України в Йорданії Сергій Пасько відвідали Дванадцяту виставку сил спеціальних операцій SOFEX 2018.

Виставку урочисто відкрив Король Йорданії, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил Йорданії Абдалла ІІ.

Учасники спеціалізованої виставки продемонстрували, обмінялися досвідом та спостерігали за діями та заходами збройних сил, спрямованими на боротьбу з тероризмом і забезпечення безпеки в країні.

Українські делегації відвідали виставочні павільйони місцевих, регіональних та міжнародних компаній, де ознайомилися з сучасними засобами зв'язку, обладнанням для антитерористичних операцій, засобами для розмінування, обладнанням та технікою сил швидкого реагування, транспортними засоби для передислокації особового складу, обладнанням для військово-польової медицини, наземними навігаційними системами.

Останні новини

Посол України зустрівся із представником місцевого бізнесу | Вчора, 10:20

Посол України в Йорданії Сергій Пасько провів зустріч із топ-менеджером йорданської компанії Bulos Y. Zumot & Co. Халедом Зумотом.

Посол України в Йорданії зустрівся з Директором Департаменту консульських справ МЗСЕ Йорданії | 09 грудня, 15:12

9 грудня Посол України в Йорданії Сергій Пасько зустрівся з Директором Департаменту консульських справ Міністерства закордонних справ та у справах експатріантів Йорданського Хашимітського Королівства Ахедом Свейдатом.

Україну представили на щорічному різдвяному ярмарку | 09 грудня, 11:31

7 грудня в Аммані під патронатом ЙКВ Принцеси Маджди відбувся щорічний благодійний багатонаціональний різдвяний ярмарок, організований фондом «Al Hussein Society» на підтримку людей з обмеженими можливостями.

У Посольстві відбулася урочиста передача нагороди | 09 грудня, 11:03

У приміщенні дипустанови Посол України в Йорданії Сергій Пасько зустрівся із доцентом НТУУ «Київський політехнічний інститут», ректором Інституту підвищення кваліфікації «УКРСТЕНО», директором підприємства «Елекромеханіка» Володимиром Михайловичем Мамалигою.

Посольство України в Йорданії презентувало книгу про українсько-йорданські відносини | 09 грудня, 09:37

З нагоди святкування Дня Гідності та Свободи Посольство України в Йорданії організувало офіційну презентацію книги відомого йорданського історика, письменника та журналіста Омара Армуті «Важливі етапи йордансько-українських відносин», видану до 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між країнами та 15-ї річниці української дипустанови в Аммані.