Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

Київ 14:29

Посол України в Йорданії взяв участь у відкритті конференції командирів сил спеціальних операцій Близького Сходу

07 травня, 23:25

07 травня 2018 р. Посол України Сергій Пасько взяв участь у церемонії відкриття конференції командирів сил спеціальних операцій Близького Сходу, яка проходить в рамках Виставки сил спеціальних операцій.

Від імені Верховного Головнокомандувача Збройних сил Йорданії, Його Величності Короля Абдалли II, Його Королівська Високість Принц Фейсал бін аль-Хусейн урочисто відкрив конференцію командирів сил спеціальних операцій Близького Сходу.

У конференції взяли участь міністри, сенатори та депутати йорданського парламенту, представники урядових і неурядових організацій, офіційні особи і військові командувачі різних країн світу та керівники дипломатичних місій, акредитованих в Королівстві.

Останні новини

Посол України зустрівся із представником місцевого бізнесу | Вчора, 10:20

Посол України в Йорданії Сергій Пасько провів зустріч із топ-менеджером йорданської компанії Bulos Y. Zumot & Co. Халедом Зумотом.

Посол України в Йорданії зустрівся з Директором Департаменту консульських справ МЗСЕ Йорданії | 09 грудня, 15:12

9 грудня Посол України в Йорданії Сергій Пасько зустрівся з Директором Департаменту консульських справ Міністерства закордонних справ та у справах експатріантів Йорданського Хашимітського Королівства Ахедом Свейдатом.

Україну представили на щорічному різдвяному ярмарку | 09 грудня, 11:31

7 грудня в Аммані під патронатом ЙКВ Принцеси Маджди відбувся щорічний благодійний багатонаціональний різдвяний ярмарок, організований фондом «Al Hussein Society» на підтримку людей з обмеженими можливостями.

У Посольстві відбулася урочиста передача нагороди | 09 грудня, 11:03

У приміщенні дипустанови Посол України в Йорданії Сергій Пасько зустрівся із доцентом НТУУ «Київський політехнічний інститут», ректором Інституту підвищення кваліфікації «УКРСТЕНО», директором підприємства «Елекромеханіка» Володимиром Михайловичем Мамалигою.

Посольство України в Йорданії презентувало книгу про українсько-йорданські відносини | 09 грудня, 09:37

З нагоди святкування Дня Гідності та Свободи Посольство України в Йорданії організувало офіційну презентацію книги відомого йорданського історика, письменника та журналіста Омара Армуті «Важливі етапи йордансько-українських відносин», видану до 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між країнами та 15-ї річниці української дипустанови в Аммані.