Портал в режимі тестування та наповнення
Комерційні пропозиції українських компаній
Опубліковано 06 січня 2015 року о 10:34

Шановні представники ділових кіл!

Представляємо Вашій увазі пропозиції українських компаній щодо співробітництва.

Дитячі товари

ТОВ «Тетрада» займається виробництвом шкільної паперово-білової продукції, а також дитячого пластиліну, акварельних та гуашевих фарб. Компанія зацікавлена у можливості брати участь в тендерах, які проводяться під егідою ООН у т.ч. в рамках допомоги третім країнам (комерційна пропозиція)

Електротехніка і промислова електроніка

Каталог української експортної продукції приладобудівної галузі "Electronic & Electrical engineering" (каталог)

Енергетичний сектор

ПП «Гермес-2» - зацікавлене у налагодженні контактів з йорданськими партнерами, готовими до співробітництва у питанні будівництва та експлуатації мережевих сонячних електростанцій на території України (бізнес-пропозиція, інформація про земельні ділянки, інформація про компанію)

Відокремлений підрозділ «ВіницяЕлектроТехнологія» Державного підприємства «НЕК «УКРЕНЕРГО» зацікавлений в наданні послуг іноземним організаціям, які здійснюють експлуатацію та ремонт високовольтних електричних мереж (презентація)

ТОВ "УКРЗЕЛЕНБУД" - експорт автоматичних оптичних димерів "DimA" для зовнішнього автоматичного Місячно-резонансного освітлення (детальніше)

Компанія "Вольтаж Груп" - пропонує послуги по розробці і впровадженню автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУ ТП). Комплекс послуг в цьому напрямку включає в себе проектування, поставку обладнання, монтаж шаф керування та інженерних станцій, пусконалагоджувальні роботи (детальніше).

Інформаційні технології

ТОВ «Гаруда-Інвест» - аутсорсингова ІТ компанія з багатим досвідом розробки програмного забезпечення. Компанія пропонує наступні послуги: розробка програмного забезпечення на замовлення, консультації з розробки програмного забезпечення, технічне обслуговування і підтримка ІТ, розробка мобільних додатків (комерційна пропозиція, лист-звернення, презентація)

Компанія “Hire Ukrainians Software - розробляє програмні продукти та надає послуги в галузі інформаційних технологій (презентація, загальна інформація).

Залізнична промисловість і автомобілебудування

ТОВ «Укравтозапчастина» - засноване в 1995 році, посідає лідируючі позиції на ринках тракторів, сільськогосподарської і спеціалізованої техніки, мототехніки, запасних частин, акумуляторів, шин, дисків, мастильних, експлуатаційних та ремонтних матеріалів. Компанія пропонує на експорт: акумуляторні батареї, запчастини для сільськогосподарської техніки, комунальних машин та вантажних автомобілів (комерційна пропозиція, презентація)

ТОВ «Науково-виробничий комплекс Дніпроспецмаш» - зацікавлене в експорті нової розробки підприємства - «дизельної автомотриси» (презентація).

Легка промисловість

Потенціал легкої промисловості України

ТОВ «АРКАТ» - виробник елітних текстильних виробів. Компанія пропонує на експорт покривала та жіночі платки (коменрійна пропозиція).

Лікеро-горілчана галузь

ТОВ «Юкрейніен Солюшнс» - експортно-імпортна консалтингова компанія, яка пропонує повний і найякісніший сервіс, виступає посередником між продавцями і покупцями по всьому світу. Компанія пропонує на експорт: горілку (комерційна пропозиція горілка - прайс-лист).

ДП "Укрспирт" - найбільший виробник високоякісного спирту та  спиртовмісної продукції в Україні. Продукція підприємства незамінна при виготовленні лікеро-горілчаних виробів, у  фармацевтиці, медицині, парфумерії, виноробстві, кондитерській промисловості, тваринництві та інших галузях народного господарства (комерційна пропозиція).

ПАТ "Оболонь" - найбільний виробник напоїв та великий виробник високоякісного ячміного солоду для виробництва пива. Експорт слабоалкогольних напоїв та ячмінного солоду (комерційна пропозиція, загальна інформація).

Приватене науково-виробниче підриємство "Українські бальзами" (комерційна пропозиція)

Лісова і деревообробна промисловість

ТОВ “Робін» - займається виробництвом пиломатеріалів з хвойних порід деревини (сосна, ялина), які ростуть в екологічно чистих регіонах України. Компанія пропонує на експорт: дошка обрізна, дошка необрізна, брус, шпали (комерційна пропозиція, презентація

Металургійна промисловість

ТОВ «Дніпровський завод спеціальних труб» - сучасне підприємство, що виробляє щороку близько 200 000 метрів спеціальних труб різного сортаменту діаметром від 0,23 мм до 159,0 мм з товщиною стінки від 0,05 мм до 9,0 мм (комерційна пропозиція)

Сітка-Захід - підприємство, яке виробляє та реалізує металеву продукцію. Компанія пропонує на експорт: металеві сітки в асортименті та огорожі (комерційна пропозиція, презентація, декларація, сертифікат)

Підприємство «Дніпродзержинський сталеливарний завод» - займається виробництвом сталевого та чавунного дробу (сферичний та гострокутний), низьковуглецевого сталевого дробу (єдиний виробник в Україні), а також сталевих відливок з конструкційної нелегованої сталі та з чавуну легованого (комерційна пропозиція)

ТОВ «Нові Технології» - виробник гірничо-збагачувального обладнання. Компанія пропонує на експорт гідроциклони, резинові промислові трубопровідні системи, компенсатори та комплектуючі до них (комерційна пропозиція, лист-звернення, каталог продукції)

ТОВ «Анг Еко Лідер» - є надійним постачальником металопрокату, товарів для важкої промисловості і суднобудівної галузі, а також продуктів харчування. Підприємство  пропонує на експорт сталь рулонну і листову, різні види дроту, круги, листи, труби, швелери, куточки, профілі, рейки (комерційна пропозиція).

ПАТ "Кременчуцький сталеливарний завод" - спеціалізоване підприємство з виготовлення литих деталей двовісних та тривісних візків вантажних вагонів, автозчепного пристрою, литва для автомобілів «КрАЗ», та інших відливок для підприємств промисловості (комерційна пропозиція).  

Машинобудівна промисловість

АТ «Ельворті» - український виробник сільськогосподарської техніки та комплектуючих. Місією підприємства є виробництво посівної, ґрунтообробної техніки, а також техніки для захисту рослин високого технічного рівня на основі нових технологій з метою максимального задоволення потреб споживачів (комерційна пропозиція).

Компанія «АДАМАС» - виробник і експортер харчового обладнання та готової молочної продукції.

Компанія «АвтоКрАЗ» - виробляє широку гаму вантажних автомобілів і запасних частин до них, а також причепи та напівпричепи. Крім цього, автозавод виготовляє молольні кулі для гірничорудних підприємств, дрібне вагонне литво, різний інструмент.

Модельний ряд бренду «КрАЗ» налічує 33 базові моделі, майже 350 модифікацій і понад 1500 комплектацій дво- , три- і чотиривісних вантажівок з різними компонувальними рішеннями. Це — автомобілі-самоскиди, сідельні тягачі, бортові автомобілі, лісовози і сортиментовози, автомобільні шасі під монтаж різного спецобладнання, причепи і напівпричепи.

Виробництво автомобілів КрАЗ націлене на основні сегменти ринку: будівництво, дорожнє і комунальне господарства, гірничодобувну і лісозаготівельну промисловість, нафтогазовий комплекс, збройні сили і підрозділи з ліквідації надзвичайних ситуацій (каталог продукції)

ТОВ «Торговий дім «Одескабель» - спеціалізується на реалізації всього спектру кабельно-провідникової продукції провідних кабельних заводів України, Білорусії та інших країн. Компанія реалізує високотехнологічну кабельну продукцію, яка широко застосовується в системах при будівництві, на виробництві, енергозабезпеченні, на транспорті, в метрополітені, на залізницях і в інших галузях промисловості. Компанія пропонує на експорт: Самонесучий ізольований кабель (СІП-1, СІП-2); Самонесучий ізольований й захищений кабель (СІП-3, СИП-4) ; Силовий кабель з поперечними зв'язками поліетиленовою ізоляцією (AL); Силовий кабель з поперечними зв'язками поліетиленовою ізоляцією (CU); Волоконно-оптичні кабелі та інші (комерційна пропозиція, презентація). 

Індустріальна група УПЕК – одна з найбільших приватних промислових підприємств України, що займає лідируючі позиції в декількох сегментах ринку у виробництві для найбільших ОЕМ-виробників в СНД. УПЕК пропонує на експорт: дискові борони, глибокорихлитель, широкозахватні зубопружинні борони, стерньові культиватори, посівні комплекси та комплекси для внесення в грунт засобів захисту рослин та рідких мінеральних добрив (презентація, комерційна пропозиція)

ТОВ «СРЗ» займається найсучаснішим судноремонтом та суднобудуванням, а також проектуванням та виробництвом машинобудівного обладнання широкого спектра (комерційна пропозиція, презентаційні матеріали).

ТОВ "РосУкрМеханіка" - експорт загальнопромислових та спеціальних редукторів (загальна інформація, комерційна пропозиція, каталог продукції).

ТОВ "ТД "Комунальна техніка" - представник вітчизняного виробника комунальної техніки - групи компаній "ВЛІВ". Компанія зацікавлена в експорті сміттєвозів, вакуумних автомобілів, мультиліфтових систем, комбінованої дорожньої та іншої техніки (загальна інформація, каталог продукції).

Меблева промисловість

ФОП Дончевський - спеціалізується на виготовленні ексклюзивних декоративних виробів із дерева і металу (комерційна пропозиція, каталог)

ТОВ "Гамма-Плюс" - експорт міжкімнатних дверей, стінових панелей, розсувних систем і деяких елементів інтер'єру (презентація, каталог продукції, комерційна пропозиція).

Переробна промисловість

ТОВ «Термопласт Плюс» -український виробник вхідних металевих дверей та металопластикових конструкцій. Всі матеріали, які використовуються при виготовленні продукції сертифіковані, як і сертифіковані самі готові вироби (комерційна пропозиція, презентація)

ТОВ «Завод Стеко» - найбільший в Україні виробник метало пластикових конструкцій. Компанія пропонує на експорт металопластикові вікна та двері (комерційна пропозиція, презентація)

Сільське господарство та харчова промисловість

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» - національний оператор зернового ринку України, лідер у сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових. ПАТ «ДПЗКУ» пропонує на експорт зернові культури, насіння і плоди олійних рослин, борошно, а також корми для тварин (комерційна пропозиція, презентація)

Горіхова фабрика «NutStar» - є одна з провідних аграрних підприємств України, виробничі потужності якого орієнтовані на переробку та фасування очищених волоських горіхів з подальшою реалізацією готової продукції (презентація)

ТОВ «ЛАНТРАНС ЛТД» -  виробник м'ясної продукції великої рогатої худоби (ВРХ). Зокрема, підприємство займається виробництвом м'яса на кістці в напівтушах і четвертинах як охолоджене, так і глибокої заморозки, а також м'яса знежилованого охолодженого і замороженого (лист-звернення, комарційна пропозиція)

ТОВ «Агросоя 2017» - є виробником соєвої макухи та соєвої олії, потужності якого дозволяють виробляти 1000 та 600 тон продукції на рік відповідно (комерційна пропозиція)

ТОВ «Фірма Діамант ЛТД» - займається виробництвом пластівців, що потребують варки, а також пластівців миттєвого приготування з усіх видів зернобобових. Класичних вівсяних, гречаних, ячмінних пластівців і таких незвичайних як рисові, житні та кукурудзяні. Компанія створює пластівці як за традиційною технологією плющення, так і за європейською технологією делікатного різання цільного зерна, із застосуванням пропарювання (комерційна пропозиція, каталог продукції)

ТОВ «АТС Україна» - спеціалізується на зборі меду в екологічно чистих регіонах України і експорті натурального меду (комерційна пропозиція)

ТОВ «ГУДГРЕЙНОІЛ» працює у сфері торгівлі та переробки сільськогосподарської продукції і має намір розширити експорт широкого спектру зернових і олійних культур (пшениця продовольча і фуражна, ячмінь, кукурудза, соняшник, соя), а також продуктів їх переробки (соєву і соняшникову олію, шрот). Компанія має велику кількість постачальників сировини, тому спроможне виробляти і експортувати значні обсяги соняшникової олії і шроту (комерційна пропозиція)

ТОВ «ТПХ-Дейрі» - займається гуртовим збутом масложирової продукції «Баранівського Молокозаводу», а також фруктів, овочів та ягід глибокої заморозки і напівфабрикатів фаст-фуду (комерційна пропозиція, презентація, каталог 1, каталог 2)

ТОВ «БІ СЕЛ» - закупівлею, переробкою та експортом меду (комерційна пропозиція, презентація)

ТОВ «Три Стар» - один з найбільших виробників халви, козинаків, грильяжу, драже (понад 80 найменувань солодощів) та пропонує на експорт солодощі (комерційна пропозиція, каталог продукції)

СТОВ «АгроМайстер» - вирощує та реалізує пшеницю, кукурудзу, сою, горох, гречку, соняшник, льон оліїстий, рапс, ячмінь та пшеничну крупу. Наразі українське підприємство зацікавлене в експорті пшениці твердих сортів у кількості 1000 тон (комерційна пропозиція)

«GFS Global Trade Ltd» - найбільший виробник десертів та готової їжі в Україні із застосуванням технології глибокої заморозки. Асортимент включає понад 100 найменувань продуктів, представлених у категоріях: торти та десерти, готові страви, заморожені хлібобулочні вироби, напої, напівфабрикати, пончики та кекси (загальна інформація, каталог продукції)

ТОВ «Українська органіка» - одне з найбільших виробників 100% органічних добавок до ґрунту та добрив на основі сапропелю в Європі. Компанія пропонує на експорт: добавки до ґрунту та добрива (комерційна пропозиція, презентація, технічні характеристики)

ТОВ «Ел-Ітекс» - професійний експортер української сільськогосподарської продукції. Компанія пропонує на експорт:  борошно пшеничне, олію соняшникову, макарони, томатну пасту, мед, сухе молоко, гречану крупу та пластівці (комерційна пропозиція, презентація гречаної крупи та пластівців, презентація меду)

ТОВ «Кловер Груп» - це комерційна (посередницька) компанія, що стоїть між виробниками і покупцями товарів в області сільськогосподарської, харчової, біопаливної та іншої продукції по всьому світу і сприяє їх швидкій реалізації (презентація, лист-звернення)

ТОВ «Круп’яний тік» -  є надійним партнером та досвідченим гравцем у сфері зернової торгівлі. Компанія пропонує на експорт: просо, горох, пшеничну крупу, очищений ячмінь, перламутровий        ячмінь, кукурудзяну крупу, пшеничне борошно (комерційна пропозиція)

ТОВ «Август-Кий» - виробник харчових продуктів сільськогосподарського походження (крупа, борошно, цукор тощо), шукає іноземних торговельних партнерів для експорту своїх товарів (комерційна пропозиція, прайс-лист, сертифікат, презентація)

ТОВ «Укртехнофудз» - розробник і виробник харчового обладнання. Компанія пропонує на експорт: хлібобулочні вироби, макаронні вироби, бісквітне печиво, крекер, печиво цукрове, круасани, торти, булочки та інші кондитерські вироби. А також: устаткування для фаст-фуду; електричні тунельні печі; конвеєрну систему (комерційна пропозиція).

ТОВ «Юкрейніен Солюшнс» - експортно-імпортна консалтингова компанія, яка пропонує повний і найякісніший сервіс, виступає посередником між продавцями і покупцями по всьому світу. Компанія пропонує на експорт: лікувально-столову мінеральну воду, природний цеоліт, горілку (комерційна пропозиція мінеральна вода, комерційна пропозиція цеоліт, комерційна пропозиція горілка - прайс-лист)

ПАТ “Птахофабрика «Васильківська» - виробник сухих і рідких яєчних продуктів, сухих дріжджів для пивоваріння. Компанія пропонує на експорт: яєчний порошок, порошок яєчного жовтка, сухий ферментований жовток, білий яєчний порошок, рідкий яєчний меланж, рідкий яєчний жовток, дріжджі сухі пивні (комерційна пропозиція)

ТОВ «Марітайм Інтер Сервіс» - компанія з постачання сільськогосподарської продукції і пропонує на експорт: пшеницю, ячмінь, жито, овес, кукурудзу, соняшник, сою, рапс, льон, просо, сорго, квасолю, горох, гірчицю, гречку, різні види олії, пшеничне борошно та інші товари (комерційна пропозиція)

ТОВ «Губернія – 2009» - молода компанія, в основі діяльності якої лежить експорт зерна і продуктів зернопереробки, зокрема, борошна пшеничного і висівок. Компанія пропонує на експорт: пшеничне борошно та висівки (комерційна пропозиція, презентація)

ТОВ «Амтек Трейд» - виробник продукції в галузі харчової промисловості. Компанія пропонує на експорті: - м'ясо та субпродукти  курятини, свинини, яловичини, яйця курячі, а також безалкогольні напої, енергетичні напої, майонез, кетчуп (комерційна пропозиція)

ТОВ “Торговий дім «Хорольський завод дитячого харчування» - єдиний виробник сухих молочних сумішей на території України Продукція відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2009 та НАССР. Усі продукти сертифіковані відповідно до вимог українського законодавства. Компанія виробляє та пропонує на експорт сухі суміші для дітей віком від 0 місяців і старших ТМ «Малютка Преміум», «Малиш», «Малишка» (презентація, комерційна пропозиція)

ТОВ «Укрзеленбуд» - виробник виноградного равлика на фермах відкритого типу у Дніпропетровській та Львівській областях України і реалізує їх під ТМ «Здравлик». Компанія пропонує на експорт: живого охолодженого виноградного равлика у панцері, заморожене м'ясо равлика, напівфабрикатів з равлика (комерційна пропозиція)

ТОВ «Український фонд прямих інвестицій» - відома компанія в Україні та за кордоном як постачальник кукурудзи та рафінованої соняшникової олії. Компанія пропонує на експорт: кукурудзу та соняшникову олію (комерційна пропозиція (кукурудза) та комерційна пропозиція (соняшникова олія)). 

ТОВ «АГРАРНИЙ ЦЕНТР» - провідна сільськогосподарська компанія України, яка пропонує на експорт: овочі, фрукти, крупи, борошно, цукор, м'ясо, зернові і олію (соняшникову, соєву, рапсову) (презентація, каталоги і прайс-листи)

ТОВ “Компанія «Укрінторг» - спеціалізується на виробництві та реалізації продуктів харчування, сільськогосподарської техніки і обладнання. Компанія зацікавлена в експорті м’ясної (м'ясо яловичини охолоджене і заморожене, м'ясо свинини та курятини) та молочної (сухе молоко, суха сироватка, сит твердий і сир плавлений, серед, згущене молоко) продукції (презентація, каталог продукції)

ТОВ «Столичний Млин» – провідне підприємство з виробництва високоякісного пшеничного борошна. Компанія пропонує на експорт: пшеничне борошно та висівки (презентація, комерційна пропозиція, лист звернення)

ТОВ "Енліль" – широко відома компанія в Україні і за кордоном, яка виробляє і поставляє борошно для виготовлення хлібобулочних, макаронних та кондитерських виробів. Компанія пропонує на експорт - пшеничне борошно вищого та першого ґатунку, а також житнє борошно (комерційна пропозиція, презентація)

«Асканія-Пак» - лідер на ринку України з виробництва порційних продуктів харчування. Компанія, що надає комплексне обслуговування клієнтів продуктами харчування в порційній упаковці типу стік, квадрат для сипучої продукції, стік, діп, сашет - для пастоподібної (презентація, каталог, комерційна пропозиція)

ТОВ "Українське зерно" - виробник повнораціонних, збалансованих комбікормів, які забезпечують 100% потребу організму в поживних речовинах. Форма виготовлення продукту (крупка, гранула, розсип) повністю відповідає фізіології годування (комерційна пропозиція)

ТОВ «Шевченківський завод продтоварів» - представляє в оптовій та роздрібній торгівлі України широкий асортимент бакалійної та кондитерської продукції: пластівці, крупи, мюслі, борошно, печиво власного виробництва. Представляємо вам асортимент продукції ШЗПТ та кондитерської фабрики «Десна», що входить до складу підприємства (прайс-лист №1 та прайс-лист №2)

Lauffer Foods - входить до десятки найбільших переробних підприємств України і є одним зі світових лідерів в сегменті виготовлення борошна та хлібобулочних виробів. Компанія пропонує на експорт – консервовані варення (джеми), консервовані овочі (огірки, помідори), соуси, аджику, лечо, а також різні види печива (комерційна пропозиція, презентація, прайс-лист)

ТОВ «Екобіотек-Україна» - це сучасне виробництво з повним циклом переробки насіння соняшника, яке може випускати натуральну продукцію. Компанія пропонує на експорт – нерафіновану олію першого механічного віджимання, рафіновану виморожену дезодоровану олію марки «П» і високоякісну макуху соняшника з вмістом протеїну від 35% (комерційна пропозиція, лист-звернення)

ТОВ «Ravenswood Impex LP» - компанія зацікавлена в експорті сільськогосподарської продукції: заморожене м'ясо птиці (курка, індичка), насіння соняшнику, соняшникову олію, кукурудзяну олію, масло, борошно, волоські горіхи, цукор, консерви, сир (комерційна пропозиція, каталог продукції)

ТОВ «МКО Агросервіс» - компанія зацікавлена в експорті сільськогосподарської продукції, зокрема пшениці, кукурудзи та інших товарів, вироблених в Україні (комерційна пропозиція)

ТОВ «Інбел» - компанія зацікавлена в експорті кормових добавок (преміксів) і білково-мінерально-вітамінних добавок до комбікормів для усіх видів сільськогосподарських тварин, птиці та риб українського виробництва (комерційна пропозиція, прайс-лист, презентація ч.1 та презентація ч.2)

ТОВ «Західтранссервіс» - включає в себе 53 підприємства, що працюють у різних галузях економіки України. Компанія пропонує на експорт: соняшникову олію, ріпакову олію, лляну олію, соєву олію, пшеницю, кукурудзу, соєві боби, насіння ріпаку, фуражний ячмінь, ячмінь, насіння соняшнику, горох, цукор, пшеничне борошно, вершкове масло, молоко, йогурти, сухе молоко, курячі яйця, яєчний порошок, сухий пастеризований яєчний жовток, сухий ферментований термостабільний яєчний жовток, куряче м'ясо, соняшниковий мед, дубові дошки, соснові колоди і дошки та інше (лист-звернення, комерційна пропозиція, каталог продукції)

ТОВ «Обрій-V» - сільськогосподарська компанія, яка зацікавлена в експорті великої рогатої худоби (комерційна пропозиція_бики та комерційна пропозиція_корови

ТОВ «Укр-Агро-Продукт» - це агропромисловий комплекс, що надає пакет послуг повного циклу від закупівлі сировини та її переробки до виробництва готової продукції, фасування і доставки готової продукції на склад замовника «під ключ». Компанія пропонує на експорт пшеничне борошно вищого та першого ґатунку, пшеничні висівки, великий вибір пластівців та круп українського виробництва (комерційна пропозиція)

ТОВ "Ел-Ітекс" - сільськогосподарська компанія, яка пропонує на експорт пшеничне борошно вищого та першого ґатунку (коменційна пропозиція

ПП "Ювента" займається виробництвом, закупівлею і продажем сільськогосподарської продукції. Підприємство пропонує на експорт широкий асортимент меду (комерційна пропозиція, загальна інформація

ТОВ «Анг Еко Лідер» - є надійним постачальником продуктів харчування, а також металопрокату, товарів для важкої промисловості і суднобудівної галузі. Підприємство  пропонує на експорт пшеничне борошно, соняшникову олію, молочні продукти, фруктові соки, зернові культури (комерційна пропозиція)

ТОВ "АГРО-ВІГС" - виробник сільськогосподарського обладнання (аеродинамічні сепаратори ТМ ТОР). Підприємство пропонує на експорт зерноочисні машини ТМ "ТОР" (комерційна пропозиція)

ТОВ НВП "Електрогазохім"розробляє, виробляє та поставляє допоміжні речовини для харчової, фармацевтичної, косметичної і хімічної промисловості (комерційні пропозиції, каталоги)

ГК «Українська екологічна група» - пропонує на експорт різні види меду, соків та мінеральної води (комерційна пропозиція соки і вода, комерційна пропозиція мед)

ТОВ "Селлфіш Груп"одне з найбільших переробників і експортерів ядра і шкаралупи волоського горіха в Україні (комерційна пропозиція)

ТОВ "Ванаков" - компанія, що займається переробкою сільгосппродукції - чищення, сушіння та калібрування зернових і олійних культур, а також лущенням соняшникового насіння для виробництва ядра соняшника з високим ступенем очистки 99,95%. Підприємство пропонує на експорт насіння та ядро соняшника (комерційна пропозиція)  

ДП "Артемсіль"підприємство з 130-річною історією, що забезпечує видобуток, переробку і реалізацію солі. Виробнича потужність підприємства - більше 7 млн. тон на рік! Підприємство пропонує на експорт екологічно чисту кам'яну сіль, якість якої підтверджують багаточисельні вітчизняні і зарубіжні нагороди (комерційіна пропозиція) 

ТОВ «Снек-ЕКСПОРТ» – це національний виробник снеків, що займає лідируючі позиції на європейському та українському ринках фасованих закусок. Компанія пропонує на експорт снеки під такими відомими торговими марками: ТМ «SEMKI» –  обсмажене насіння соняшника; TM «Snekkin» – сухарики, грінки і чіпси з яскравим дизайном та унікальними смаками; TM «Козацька слава» – смажений солоний арахіс та ішні (комерційна пропозиція, загальна інформація)

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» - суб’єкт державного сектору економіки на зерновому ринку України. Підприємство пропонує на експорт борошно пшеничне вищого та першого гатунку (комерційна пропозиція, презентаційні матеріали)

ТОВ “ВЕДА-АГРО” - пропонує на експорт високу якість оброблених сільськогосподарських продуктів: соєве масло і соняшникова олія, соєвий шрот, соняшниковий шрот, пшеничне борошно, комбікорм, а також пшеницю, жито, ячмінь, овес, кукурудзу, рис, сорго, гречку, просо та канаркове насіння, насіння олійних рослин, тварині та рослинні жири, віск тощо (комерційна пропозиція

XXVIII-а Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016»  відбудеться 8-11 червня 2016 року у м.Києві. участь у вказаному заході може стати нагодою для іноземних фахівців для налагодження прямих бізнес контактів з провідними українськими виробниками сільськогосподарської продукції. Інформація щодо потенціалу українського експорту сільськогосподарської продукції

ТОВ "Інтерстарч Україна" - експорт пшенично-модифікованого і кукурудзяного крохмалю, пшеничної клійковини,  глюкозних і глюкозно-фруктозних сиропів, крохмалю і мальтозної патоки, кукурудзяної олії та ін. (комерційна пропозиція, інформаційно-рекламні матеріали).

Компанія «Клуб сиру» - експорт твердих і напівтвердих сирів та вершкового масла (презентація, прайс-лист, сертифікати)

ПрАТ "Чумак" - пропонує на експорт кетчупи, соуси, майонези, томатну пасту, соки, соняшникову олію, консервовані овочі та макаронні вироби.

ТОВ "Південмлин" - виробник товарів харчової галузі та пропонує до експорту муку пшеничну вищого ґатунку та макаронні вироби під ТМ "Мірошник" (комерційна пропозиція).

ТОВ «Макарді» - постачальник сільськогосподарської продукції, зокрема зернових культур. (комерційна пропозиція)

Інформація щодо огляду ключових інвестиційних проектів і потреб аграрного сектору України та коментарі до огляду.

Фармацевтична промисловість і виробництво медичних виробів

ТОВ «МДМ» є одним з лідерів по виробництву професійних дезінфікуючих та антисептичних засобів, яку вже обрали 30% лікувально-профілактичних установ в Україні (комерційна пропозиція, профайл компанії, презентація)

ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» – національний виробник лікарських засобів, що має давні фармацевтичні традиції. Компанія пропонує на експорт портфель лікарських засобів, який містить більш на 220 найменувань продукції (перелік продукції)

ТОВ «БРОВАФАРМА» - одне з найбільших в Україні виробників засобів для захисту тварин. Компанія зацікавлена в експорті якісних ветеринарних препаратів, зокрема протипаразитарних, антимікробних, вітамінно-мінеральних, дезінфектантів, а також засобів для відтворення стада, наркозу, релаксації і т.д. (презентаційні матеріали та загальна інформація)

ПАТ «Івано-Франківськцемент» - одне з найбільш потужних багатопрофільних підприємств Івано-Франківської області та зацікавлене у ринках збуту своєї продукції (бинтів гіпсових, медичних) в країнах Близького Сходу та Африки (комерційна пропозиція)

Хімічна промисловість

ТОВ «Сіопласт» - виробник спеціалізованих лакофарбових матеріалів для промисловості та будівництва, а також гідроізоляційних і гідрофобізуючих матеріалів (лист звернення, умови співпраці, умови доставки, каталог ТМ "Syoplast" та каталог ТМ "Lan-Cor")

ТОВ "Новоферт" - це компанiя, основною метою дiяльностi якої є виробництво нових водорозчинних добрив NPK з мiкроелементами, що пiдвищують урожайнiсть, стiйкiсть до стресових ситуацiй (засуха, хвороби, заморозки та iнш.), та покращують стан рослини, стимулюючи краще споживання NPK з грунту, що в свою чергу пiдвищує прибуток та рентабельнiсть овочовництва, хлiборобства та виноградарства. Компанія пропонує на експорт широкий асортимент водорозчинних добрив NPK з мiкроелементами (загальна інформація, перелік формул)

ТОВ Форт Фінансінг Індастрі - компанія зацікавлена в експорті органічних добрив та торф'яних сумішей (детальніше)

Інші галузі

ТОВ «ЛІВ-ЕНЕРГО» - пропонує новітнє обладнання РЗА-250 та ЕПРА-HID українського виробництва. Пристрій захисту РЗА-250 (0.4А, 1А, 2А, 5А) призначено для аварійного відключення обладнання з наступним автоматичним ввімкненням при нормалізації параметрів електромережі. ЕПРА-HID250PLC (Блоки 150Вт, 250 Вт та 400 Вт) застосовується для живлення газорозрядних ламп типу ДНаТ та ДНаЗ з можливістю дистанційного та автоматичного управління на основі PLC (рекомендації з використання)

ПП «Дивоцвіт» - український виробник будівельних матеріалів (комерційна пропозиція)

ДП «Бурштин України» – єдине державне підприємство, що займається видобутком та переробкою «сонячного каменю». асортимент ДП «Бурштин України» - це понад 500 видів ювелірних прикрас з бурштину та дорогоцінних металів. Серед них намиста, браслети, кулони, брошки, сережки, перстні, підвіски, кольє і т.д. Кожен виріб неповторний, як і бурштин, використаний для його виробництва, камінь дивує різноманітністю форм та відтінків (комерційна пропозиція, список продукції).

ТОВ «КТ Україна» - це національний виробник інструменту та інших товарів для ремонту і будівництва (комерційна пропозиція, презентація)

ПП «Никифоров» - близько 20 років працює у сфері виробництва фітингів з латуні для водо- та газопроводів. До основних напрямків роботи належать: лиття кольорових металів під високим тиском, гаряче штампування кольорових металів, екструзійне виробництво поліпропілену та поліетилену, холодно-штампувальне виробництво, холодно-висадочне виробництво (комерційна пропозиція, каталог)

ТОВ «КРАФТ Декенсістем Україна» - найбільший виробник різного типу підвісних стель в Україні та один із найбільших виробників у світі. На сьогоднішній день компанія вже є беззаперечним лідером на українському ринку та впевнено займаємо свою нішу у ряді експортних напрямків. Вся продукція, що випускається проходить контроль якості при виробництві, а також сертифікацію в Україні та Європейському союзі (ЄС) (каталог)

ТОВ "Хлібодар"- шукає іноземних інвесторів для продажу котеджного містечка (комерційна пропозиція 1) та свинотоварного комплексу (комерційна пропозиція 2). 

ТОВ «Машзавод» спеціалізується на виготовленні обладнання для нафтопереробних та нафтохімічних підприємств, газо- та нафтотранспортних систем, для облаштування газових і нафтових родовищ, терміналів зберігання зрідженого газу (сертифікат, перелік обладнання, перелік виконаних проектів)

«Науково-виробниче підприємство «ДНІПРОЕНЕРГОСТАЛЬ» - багатопрофільна інжинірингова компанія, основними напрямками діяльності є проектування, постачання технологічного обладнання та введення в дію установок з очищення технологічних газів, аспірацій них промислових об’єктів тощо (комерційна пропозиція)

ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» є найбільшим виробником в країнах СНД розробником і виробником суднових і промислових двигунів від 6 до 26 МВт і зубчастих передач потужністю до 35 МВт (рекламно-презентаційні матеріали: файл 1 та файл 2

ТОВ «Укрспецсистемс» - розробник безпілотних авіаційних комплесів та супутнього устаткування. Компанія пропонує на експорт: легкий безпілотний апарат PD-1; компактний та легкий квадрокоптер PC-1; 3-вісні та 2-вісні гіростабілізовані платформи UAS-201, UAS-301, UAS-302, USG-212 (комерційна пропозиція)

ТОВ «ІПІТ» - профільний інститут з проектування об’єктів інфраструктури автомобільного та залізничного транспорту, промислових, цивільних, житлових будівель і споруд. Компанія зацікавлена в участі у проектах будівництва і реконструкції мереж автомобільного та залізничного транспорту, а також промислових, цивільних та житлових будівель і споруд у якості підрядної організації для виконання проектних і дослідницьких робіт (комерційна пропозиція

ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів - на протязі 20 років є одним з провідних підприємств-експортерів у країнах СНД по виробництву фільтрувальних елементів для очищення повітря у різних галузях промисловості (металургійній, цементній, хімічній, харчовій та ін). Компанія пропонує на експорт рукавні фільтри, фільтрові коробки та інші фільтрові елементи (комерційна пропозиція, презентація та загальна інформація)

ПАТ  «Український науково-дослідний інститут по промисловому та санітарному очищенню газів ПрАТ «УкрНДІОГаз» - є найстарішою науковою установою в Україні з питань науково-технічного забезпечення розробки, досліджень та впровадження пило- та газоуловлювального обладнання (комерційна пропозиція)

ТОВ "Вініл" - одна з найпотужніших шпалерних фабрик, серед тих які працюють на ринках України та СНД. Продукція комбінату випускається під торговою маркою "Ланіта". Компанія зацікавлена в експорті широкого ряду (видів) шпалер напаперовій та флізеліновій основах (комерційна пропозиція, рекомендаційний лист)  

Інвестиційні проекти

«Покровська долина» - залучення інвестицій у створення реабілітаційно-оздоровчого комплексу. Метою проекту є створення можливостей для реабілітації та оздоровлення: людей, які перенесли серцево-судинні захворювання, учасників бойових дій та осіб з обмеженими функціональними можливостями (інвестиційна пропозиція).

WoodRover – молода українська команда, яка займається виробництвом унікальних роверів із дерева. З метою розвитку даного бізнесу шукає інвесторів (інформація про інвестиційний проект та презентаційні матеріали)

Електронна база інвестиційних проектів -  інофрмація про українські інвестиційні проекти.

Компанія "Business Sharks" - шукає потенційних партнерів для реалізації інноваційних проектів "Luciding" та "ABC, Talk with Me!

Приватизація

 

Перелік підприємств Львівської області у різних сферах

Каталог експортерів Черкаської області “Buy from Cherkasy region

Кривий Ріг - Путівник інвестора 

Інвестиційні пропозиції та інвестиційні паспорти Луганщини

Інвестиційні пропозиції та інвестиційні паспорти Чернігівщини

Інвестиційний паспорт Запорізької області

Інвестиційна привабливість Черкаського регіону (буклет)

Інвестиційні контактні пункти в Україні

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний потенціал Хмельницької області (Інвестиційні пропозиції, Інвестиційний паспорт та оренда земельних ділянок)

Інвестиційний потенціал Чернігівської області (Презентація, Інвестиційний портфель, Каталог продукції та послуг)

Комерційні  пропозиції Тернопільської  області 

Презентаційна інформація Кам'янського району Черкаської області 

Промоційні матеріали щодо інвестиційного та економічного потенціалу Херсонської області

Комерційні та інвестиційні пропозиції суб'єктів підприємництва Чернівецької області

Спеціальний номер видання Київської ТПП «Ділова Панорама»

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux