Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 14:03

На Щорічних зборах Ради керуючих ЄБРР відбулася панельна дискусія: “Україна: приваблива країна для інвесторів - як зберегти цей статус?”

14 травня, 13:37

10 травня у рамках Щорічних зборах Ради керуючих ЄБРР відбулась панельна дискусія “Україна: приваблива країна для інвесторів - як зберегти цей статус?” за участю Міністра фінансів О.Данилюка, Заступника Голови НБУ Р.Борисенка, Голови Національної інвестиційної ради при Президенті України Ю.Ковалів, генерального директора компанії «Horizon Capital» Л.Кожарни та власника компанії «Aquanova Development LLC» І.Тинного. Учасником заходу також виступив Голова ЄБРР в Україні Ш.Аджунер.

Учасники дискусії погодилися, що за останні 4 роки Україні вдалося реалізувати більше важливих структурних змін, аніж за попередні 20 років. Це стало важливим сигналом для міжнародних інвесторів, що сьогодні все частіше цікавляться інвестиційними можливостями в Україні. Тим не менш, всі учасники відмітили, що Україна має продовжувати шлях реформ. Зокрема, докласти всіх зусиль для створення антикорупційного суду та впровадження нового порядку приватизації державних підприємств.

Протягом дискусії Міністр фінансів Олександр Данилюк зазначив, що не зважаючи на жорсткі умови, у часи війни Україні вдалося стабілізувати систему та повернутися до економічного зростання.

Останні новини

Вітаємо з початком Рамадану | 17 травня, 17:02

Колектив Посольства України в Йорданії вітає мусульман з початком місяця Рамадан. 

Відбулася зустріч Посла України з Директором Департаменту європейських країн МЗСЕ Йорданії | 17 травня, 13:05

Посол України Сергій Пасько зустрівся з Директором Департаменту європейських країн Міністерства закордонних справ та у справах експатріантів Йорданського Хашимітського Королівства Самером ан-Набером.

Колектив Посольства України в Йорданії вітає усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки | 17 травня, 12:51

Співробітники Посольства України в Йорданії вітають усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки.

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю журналісту провідної газети «аль-Рай» | 17 травня, 10:47

16 травня 2018 року у приміщенні дипустанови Посол України Сергій Пасько дав інтерв’ю відомому журналісту провідної щоденної арабомовної газети «аль-Рай» Тарику Хмейді.

Посол України в Йорданії вніс запис у Книгу скорботи в Посольстві Австрійської Республіки в Аммані | 15 травня, 18:59

Посол України Сергій Пасько відвідав Посольство Австрійської Республіки в Йорданії та вніс запис в Книгу скорботи, відкриту у зв’язку із смертю Посла Австрії в Йорданії Мішеля Дессера у Відні.