Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 14:04

Міністр фінансів України зустрівся з Міністром промисловості і торгівлі та Міністром фінансів Йорданії

14 травня, 12:19

У рамках Щорічних зборів Ради керуючих ЄБРР відбулися переговори Міністра фінансів України О.Данилюка з Міністром промисловості, торгівлі і постачання Йорданії, співголовою Спільної міжурядової йордансько-української комісії з торговельно-економічного співробітництва Я.Куда. 

Ключовими питаннями зустрічі стали економічна ситуація в Україні та Йорданії і розвиток двосторонньої торгівлі між країнами.

На зустрічі також порушили питання співробітництва між Україною та Йорданією в економічній сфері та стан співпраці нашої держави з Міжнародним валютним фондом.

Олександр Данилюк та Яруб Куда домовились у жовтні розглянути можливість проведення засідання Спільної українсько-йорданської комісії з торговельно-економічного співробітництва у Києві для поглиблення співпраці між двома країнами.

Також відбулися переговори Міністра фінансів України О.Данилюка зі своїм йорданським колегою Омаром Малхасом.

Під час зустрічі Міністри обговорили розвиток співпраці між Україною та Йорданією та впровадження реформ у фінансовому секторі в обох країнах.

Сторони також обмінялись досвідом співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема Міжнародним валютним фондом та Європейським банком реконструкції та розвитку.

Останні новини

Вітаємо з початком Рамадану | 17 травня, 17:02

Колектив Посольства України в Йорданії вітає мусульман з початком місяця Рамадан. 

Відбулася зустріч Посла України з Директором Департаменту європейських країн МЗСЕ Йорданії | 17 травня, 13:05

Посол України Сергій Пасько зустрівся з Директором Департаменту європейських країн Міністерства закордонних справ та у справах експатріантів Йорданського Хашимітського Королівства Самером ан-Набером.

Колектив Посольства України в Йорданії вітає усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки | 17 травня, 12:51

Співробітники Посольства України в Йорданії вітають усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки.

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю журналісту провідної газети «аль-Рай» | 17 травня, 10:47

16 травня 2018 року у приміщенні дипустанови Посол України Сергій Пасько дав інтерв’ю відомому журналісту провідної щоденної арабомовної газети «аль-Рай» Тарику Хмейді.

Посол України в Йорданії вніс запис у Книгу скорботи в Посольстві Австрійської Республіки в Аммані | 15 травня, 18:59

Посол України Сергій Пасько відвідав Посольство Австрійської Республіки в Йорданії та вніс запис в Книгу скорботи, відкриту у зв’язку із смертю Посла Австрії в Йорданії Мішеля Дессера у Відні.