Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 14:04

Українська делегація взяла участь у Щорічних зборах Ради керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку на Мертвому морі

13 травня, 18:16

Українська делегація на чолі з Міністром фінансів України О.Данилюком 7-11 травня відвідала Йорданію для участі у Щорічних зборах Ради керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку, що відбулись на Мертвому морі.

До складу української делегації входили: Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України М.Нефьодов, Заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Ю.Буца, Заступник Голови Національного банку України Р.Борисенко та інші.

Збори ЄБРР офіційно відкрив Король Йорданії Абдалла ІІ.

Під час заходу українська делегація провела ряд двосторонніх зустрічей з керівництвом ЄБРР та країн-партерів щодо подальшого співробітництва. У ході переговорів українська сторона інформувала про хід проведення структурних фінансових реформ в Україні. Зі співрозмовниками досягнуто домовленості щодо продовження співпраці та проведення подальших регулярних консультацій.

Останні новини

Вітаємо з початком Рамадану | 17 травня, 17:02

Колектив Посольства України в Йорданії вітає мусульман з початком місяця Рамадан. 

Відбулася зустріч Посла України з Директором Департаменту європейських країн МЗСЕ Йорданії | 17 травня, 13:05

Посол України Сергій Пасько зустрівся з Директором Департаменту європейських країн Міністерства закордонних справ та у справах експатріантів Йорданського Хашимітського Королівства Самером ан-Набером.

Колектив Посольства України в Йорданії вітає усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки | 17 травня, 12:51

Співробітники Посольства України в Йорданії вітають усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки.

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю журналісту провідної газети «аль-Рай» | 17 травня, 10:47

16 травня 2018 року у приміщенні дипустанови Посол України Сергій Пасько дав інтерв’ю відомому журналісту провідної щоденної арабомовної газети «аль-Рай» Тарику Хмейді.

Посол України в Йорданії вніс запис у Книгу скорботи в Посольстві Австрійської Республіки в Аммані | 15 травня, 18:59

Посол України Сергій Пасько відвідав Посольство Австрійської Республіки в Йорданії та вніс запис в Книгу скорботи, відкриту у зв’язку із смертю Посла Австрії в Йорданії Мішеля Дессера у Відні.