Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 14:03

Українські делегації взяли участь у Дванадцятій виставці сил спеціальних операцій SOFEX 2018

13 травня, 17:08

Міністр фінансів України Олександр Данилюк, офіційна українська делегація Державної госпрозрахункової зовнішньоторговельної та інвестиційної фірми «Укрінмаш» на чолі з генеральним директором Сергієм Слюсаренком та Посол України в Йорданії Сергій Пасько відвідали Дванадцяту виставку сил спеціальних операцій SOFEX 2018.

Виставку урочисто відкрив Король Йорданії, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил Йорданії Абдалла ІІ.

Учасники спеціалізованої виставки продемонстрували, обмінялися досвідом та спостерігали за діями та заходами збройних сил, спрямованими на боротьбу з тероризмом і забезпечення безпеки в країні.

Українські делегації відвідали виставочні павільйони місцевих, регіональних та міжнародних компаній, де ознайомилися з сучасними засобами зв'язку, обладнанням для антитерористичних операцій, засобами для розмінування, обладнанням та технікою сил швидкого реагування, транспортними засоби для передислокації особового складу, обладнанням для військово-польової медицини, наземними навігаційними системами.

Останні новини

Вітаємо з початком Рамадану | 17 травня, 17:02

Колектив Посольства України в Йорданії вітає мусульман з початком місяця Рамадан. 

Відбулася зустріч Посла України з Директором Департаменту європейських країн МЗСЕ Йорданії | 17 травня, 13:05

Посол України Сергій Пасько зустрівся з Директором Департаменту європейських країн Міністерства закордонних справ та у справах експатріантів Йорданського Хашимітського Королівства Самером ан-Набером.

Колектив Посольства України в Йорданії вітає усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки | 17 травня, 12:51

Співробітники Посольства України в Йорданії вітають усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки.

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю журналісту провідної газети «аль-Рай» | 17 травня, 10:47

16 травня 2018 року у приміщенні дипустанови Посол України Сергій Пасько дав інтерв’ю відомому журналісту провідної щоденної арабомовної газети «аль-Рай» Тарику Хмейді.

Посол України в Йорданії вніс запис у Книгу скорботи в Посольстві Австрійської Республіки в Аммані | 15 травня, 18:59

Посол України Сергій Пасько відвідав Посольство Австрійської Республіки в Йорданії та вніс запис в Книгу скорботи, відкриту у зв’язку із смертю Посла Австрії в Йорданії Мішеля Дессера у Відні.