Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 23:13

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

08 квітня, 02:36

Дорога Українська громадо!

Колектив Посольства України в Йорданії щиросердечно вітає Вас із світлим Святом Воскресіння Христового!

Українці всього світу, як в Україні так і поза її межами, у цей радісний день, як ніколи, об’єднані найбільшим Християнським Святом – Великоднем.

Нехай це величне свято перемоги життя над смертю, вселюдської радості й любові до ближнього принесе відчуття духовного оновлення, наповнить добром Ваші серця й світлими помислами розум.

Щиро бажаємо всім міцного здоров'я, миру і спокою, щастя і добра на многії літа.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Колектив Посольства України в Йорданії

Останні новини

Посол України в Йорданії провів переговори щодо розвитку співпраці в галузі вищої освіти | 17 квітня, 19:00

У приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України Сергія Паська з директором Департаменту з питань міжнародного студентства Фідою аль-Тамімі та Директором Фінансового департаменту Ізелдіном Даррасом Міністерства вищої освіти та наукових досліджень Йорданії.

В йорданських кінотеатрах розпочався показ українського анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» | 14 квітня, 17:27

Дорогі друзі!!! Інформуємо Вас, що вперше в Йорданії в кінотеатрах йде показ українського повнометражного анімаційного проекту «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

Співробітники Посольства України в Йорданії провели зустріч з представниками Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова | 10 квітня, 17:02

Відбулася зустріч консула та третього секретаря Посольства України в Йорданії з завідувачем кафедри нормальної фізіології, завідувачем відділу міжнародних зв’язків Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова Михайлом Йолтухівським.

Зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Йорданії з Головою міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії | 10 квітня, 16:26

Тимчасовий повірений у справах України в Йорданії Андрій Борейко зустрівся з Головою міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії Мухаммадом аль-Атайкою.