Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 01:59

Відбулася зустріч Посла України з депутатами Палати представників Національних Зборів Йорданії

07 березня, 16:23

7 березня у приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України Сергія Паська з делегацією депутатів, яку очолив Голова міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії Мухаммад аль-Атайке.

Сторони обговорили поточний стан та перспективи розвитку співробітництва між Україною та Йорданією, зокрема, активізацію міжпарламентських відносин, розширення торговельно-економічного та культурно-гуманітарного співробітництва.

Окрема увага співрозмовників була приділена ситуації в Україні та Йорданії.

Останні новини

Посольство України в Йорданії вітає прекрасну половину людства з Міжнародним жіночим днем | 07 березня, 23:00

Дорогі жінки! Колектив Посольства України в Йорданії щиросердечно вітає Вас із найпрекраснішим святом весни, жіночої краси - Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Посол України в Йорданії відвідав культурний захід Посольства Румунії | 28 лютого, 09:53

Посол України в Йорданії Сергій Пасько взяв участь в урочистому заході Посольства Румунії присвяченому видатному румунському скульптору Константіну Бранкузі.

В Йорданії оголошено міжнародні тендери | 26 лютого, 12:27

Інформація про тендери в Йорданії щодо закупівель товарів та послуг (проектні, інжинірингові та будівельно-монтажні роботи), зокрема для реалізації проектів з будівництва і реконструкції об’єктів місцевої енергетичної, комунальної, транспортної інфраструктури, які фінансуються з центральних та місцевих (муніципальних) бюджетів.