Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 02:00

Посольство України в Йорданії вітає прекрасну половину людства з Міжнародним жіночим днем

07 березня, 23:00

Дорогі жінки!

Колектив Посольства України в Йорданії щиросердечно вітає Вас із найпрекраснішим святом весни, жіночої краси - Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Хай цей весняний день буде щедрим для Вас на добрі справи, радість і любов, сприятиме здійсненню Ваших найзаповітніших задумів та мрій!

Бажаємо Вам, дорогі жінки, міцного здоров’я, миру і спокою, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності Ваших близьких.

Весняного Вам настрою і хай щастить у всьому! 

З повагою,

Колектив Посольства України в Йорданії

Останні новини

Відбулася зустріч Посла України з депутатами Палати представників Національних Зборів Йорданії | 07 березня, 16:23

7 березня у приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України Сергія Паська з делегацією депутатів, яку очолив Голова міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії Мухаммад аль-Атайке.

Посол України в Йорданії відвідав культурний захід Посольства Румунії | 28 лютого, 09:53

Посол України в Йорданії Сергій Пасько взяв участь в урочистому заході Посольства Румунії присвяченому видатному румунському скульптору Константіну Бранкузі.

В Йорданії оголошено міжнародні тендери | 26 лютого, 12:27

Інформація про тендери в Йорданії щодо закупівель товарів та послуг (проектні, інжинірингові та будівельно-монтажні роботи), зокрема для реалізації проектів з будівництва і реконструкції об’єктів місцевої енергетичної, комунальної, транспортної інфраструктури, які фінансуються з центральних та місцевих (муніципальних) бюджетів.