Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 02:01

Відбулася зустріч Посла України в Йорданії з Президентом авіакомпанії «Jordan Aviation»

22 лютого, 10:25

21 лютого відбулися переговори Посла України Сергія Паська з Президентом йорданської авіакомпанії «Jordan Aviation» Мухаммадом аль-Хашманом.

Сторони обговорили питання українсько-йорданського співробітництва в авіаційній сфері, шляхи збільшення кількості туристів до України і Йорданії, а також можливості подальшої співпраці між Посольством України та Міжнародними авіалініями України.

Слід зазначити, що з 18 березня йорданська авіакомпанія «Jordan Aviation» буде здійснювати двічі на тиждень авіарейси Амман-Київ-Амман. 

Останні новини

Посольство України в Йорданії вітає прекрасну половину людства з Міжнародним жіночим днем | 07 березня, 23:00

Дорогі жінки! Колектив Посольства України в Йорданії щиросердечно вітає Вас із найпрекраснішим святом весни, жіночої краси - Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Відбулася зустріч Посла України з депутатами Палати представників Національних Зборів Йорданії | 07 березня, 16:23

7 березня у приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України Сергія Паська з делегацією депутатів, яку очолив Голова міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії Мухаммад аль-Атайке.

Посол України в Йорданії відвідав культурний захід Посольства Румунії | 28 лютого, 09:53

Посол України в Йорданії Сергій Пасько взяв участь в урочистому заході Посольства Румунії присвяченому видатному румунському скульптору Константіну Бранкузі.