Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 02:01

У Посольстві України в Йорданії відбувся брифінг до 4-ї річниці тимчасової окупації Росією АР Крим

19 лютого, 17:34

19 лютого у приміщенні дипустанови Посол України в Йорданії Сергій Пасько провів брифінг для керівників та представників дипломатичних місій, акредитованих в Королівстві.

Під час заходу учасникам було доведено актуальну інформацію про поточну ситуацію на півострові Крим, зокрема, про переслідування кримськотатарського народу, порушення прав людини, незаконне ув’язнення політичних діячів та інше.

Учасники заходу висловили підтримку своїх країн територіальній цілісності і суверенітету України, а також у протидії агресії Росії проти України та заходам де-окупації Криму.

Останні новини

Посольство України в Йорданії вітає прекрасну половину людства з Міжнародним жіночим днем | 07 березня, 23:00

Дорогі жінки! Колектив Посольства України в Йорданії щиросердечно вітає Вас із найпрекраснішим святом весни, жіночої краси - Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Відбулася зустріч Посла України з депутатами Палати представників Національних Зборів Йорданії | 07 березня, 16:23

7 березня у приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України Сергія Паська з делегацією депутатів, яку очолив Голова міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії Мухаммад аль-Атайке.

Посол України в Йорданії відвідав культурний захід Посольства Румунії | 28 лютого, 09:53

Посол України в Йорданії Сергій Пасько взяв участь в урочистому заході Посольства Румунії присвяченому видатному румунському скульптору Константіну Бранкузі.