Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 14:07

Посол України в Йорданії зустрівся з активістами української та йорданської громад

13 лютого, 16:40

Посол України Сергій Пасько, у приміщенні дипустанови провів зустріч з активістами української та йорданської спільнот в Королівстві. Під час заходу Посол підвів підсумки спільної роботи у 2017 році та окреслив перспективи розвитку подальшого співробітництва у 2018 році.

Під час виступу, Посол привернув увагу учасників заходу, зокрема керівництва та представників ГО «Українська Хата в Йорданії», а також керівництва Міжнародного конгресу із захисту прав та свобод громадян «ЩИТ» до сумної дати в нашій історії: 4-ї річниці початку російської агресії проти нашої держави та тимчасової окупації українського Криму, а також 3-ї річниці Дебальцевської операції.

Посол зазначив, що: «…Російська агресія в Україні вже привела до загибелі понад 10 тис. людей, поранення більше ніж 24 тис. громадян. Понад 1,5 млн. осіб були вимушені покинути свої домівки в Криму і Донбасі. Немає сумнівів, що вони повернуться до рідних осель після перемоги нашої держави та звільнення тимчасово окупованих територій України».

У ході зустрічі, за успіхи у розвитку двостороннього співробітництва та активізацію співпраці з громадськими організаціями, Посольство було відзначено вимпелом Міжнародного конгресу «ЩИТ», а також почесною відзнакою «Організації підтримки правлячої Хашимітської династії».

 

 

Останні новини

Вітаємо з початком Рамадану | 17 травня, 17:02

Колектив Посольства України в Йорданії вітає мусульман з початком місяця Рамадан. 

Відбулася зустріч Посла України з Директором Департаменту європейських країн МЗСЕ Йорданії | 17 травня, 13:05

Посол України Сергій Пасько зустрівся з Директором Департаменту європейських країн Міністерства закордонних справ та у справах експатріантів Йорданського Хашимітського Королівства Самером ан-Набером.

Колектив Посольства України в Йорданії вітає усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки | 17 травня, 12:51

Співробітники Посольства України в Йорданії вітають усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки.

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю журналісту провідної газети «аль-Рай» | 17 травня, 10:47

16 травня 2018 року у приміщенні дипустанови Посол України Сергій Пасько дав інтерв’ю відомому журналісту провідної щоденної арабомовної газети «аль-Рай» Тарику Хмейді.

Посол України в Йорданії вніс запис у Книгу скорботи в Посольстві Австрійської Республіки в Аммані | 15 травня, 18:59

Посол України Сергій Пасько відвідав Посольство Австрійської Республіки в Йорданії та вніс запис в Книгу скорботи, відкриту у зв’язку із смертю Посла Австрії в Йорданії Мішеля Дессера у Відні.