Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 02:35

Посол України в Йорданії зустрівся з активістами української та йорданської громад

13 лютого, 16:40

Посол України Сергій Пасько, у приміщенні дипустанови провів зустріч з активістами української та йорданської спільнот в Королівстві. Під час заходу Посол підвів підсумки спільної роботи у 2017 році та окреслив перспективи розвитку подальшого співробітництва у 2018 році.

Під час виступу, Посол привернув увагу учасників заходу, зокрема керівництва та представників ГО «Українська Хата в Йорданії», а також керівництва Міжнародного конгресу із захисту прав та свобод громадян «ЩИТ» до сумної дати в нашій історії: 4-ї річниці початку російської агресії проти нашої держави та тимчасової окупації українського Криму, а також 3-ї річниці Дебальцевської операції.

Посол зазначив, що: «…Російська агресія в Україні вже привела до загибелі понад 10 тис. людей, поранення більше ніж 24 тис. громадян. Понад 1,5 млн. осіб були вимушені покинути свої домівки в Криму і Донбасі. Немає сумнівів, що вони повернуться до рідних осель після перемоги нашої держави та звільнення тимчасово окупованих територій України».

У ході зустрічі, за успіхи у розвитку двостороннього співробітництва та активізацію співпраці з громадськими організаціями, Посольство було відзначено вимпелом Міжнародного конгресу «ЩИТ», а також почесною відзнакою «Організації підтримки правлячої Хашимітської династії».

 

 

Останні новини

Відбулася зустріч Посла України в Йорданії з Президентом авіакомпанії «Jordan Aviation» | 22 лютого, 10:25

21 лютого відбулися переговори Посла України Сергія Паська з Президентом йорданської авіакомпанії «Jordan Aviation» Мухаммадом аль-Хашманом.

Посол України в Йорданії зустрівся з Директором Королівського культурного центру | 21 лютого, 16:01

21 лютого ц.р. Посол України в Йорданії Сергій Пасько провів переговори з Директором Королівського культурного центру Йорданії Мухаммадом Абу Сімакою. 

У Посольстві України в Йорданії відбувся брифінг до 4-ї річниці тимчасової окупації Росією АР Крим | 19 лютого, 17:34

19 лютого у приміщенні дипустанови Посол України в Йорданії Сергій Пасько провів брифінг для керівників та представників дипломатичних місій, акредитованих в Королівстві.

Посол України в Йорданії відкрив міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка | 17 лютого, 12:40

17 лютого в Українському культурному центрі «Українська хата в Йорданії» вдруге відбувся 8-й міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед української громади в Йорданії.

Зустріч Посла України в Йорданії з бізнесменами Королівства | 13 лютого, 11:44

У понеділок, 12 лютого ц.р. Посол України в Йорданії Сергій Пасько зустрівся з членом ради директорів компанії «Laith Al Obaidi Group» Мухаммедом аль-Убейді.