Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 02:35

Посол України в Йорданії відвідав церемонію запуску програми: «Italy, Cultures, Mediterranean».

05 лютого, 09:50

4 лютого ц.р. Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько відвідав урочистий захід із запуску культурної програми : «Italy, Cultures, Mediterranean» організований Посольством Італії в ЙХК у співпраці з Організацією Таляль Абу-Газалье.

На церемонію було запрошено керівників дипломатичних місій, міжнародних урядових та неурядових організацій, а також низку місцевих високопосадовців.

Програма включає в себе комплексний план посилення співпраці, прискорення діалогу та розширення культурного обміну між країнами середземноморського регіону.

Організація "Талал Абу-Газалє" (Талал Абу-Газалє організація / TAG-Org) є найбільшою глобальною групою фірм, яка пропонує професійні послуги в сферах: бухгалтерський облік, зовнішній аудит, внутрішній аудит, корпоративне управління, оподаткування, консультації з приводу утворення, економічних і стратегічних досліджень, консультаційних послуг у керуванні; професійна і технічна підготовка, передача технологій, проектний менеджмент, управління нерухомістю, інвесторські і бізнес-консультації, персонал і його найм, електронний уряд, електронна комерція, інтернет освіта, інформаційні технології (ІТ), аудит коштів з захисту, веб-мастерингу і веб- дизайну, професійний усний та письмовий переклад, переклад веб-сайтів арабською мовою, реєстрація доменних імен, інформаційні та комунікаційні технології (ІКТ), стратегічне планування, ERP-консалтинг, навчання і перевірки ІТ та інтернет-навичок, інформаційного агентства з питань інтелектуальної власності (ІВ), ІС бізнес, оцінки активів і брендингу, реєстрації та захисту ІС, пролонгації ІС, захисту прав і управління ІВ, юридичного обслуговування.

Останні новини

Відбулася зустріч Посла України в Йорданії з Президентом авіакомпанії «Jordan Aviation» | 22 лютого, 10:25

21 лютого відбулися переговори Посла України Сергія Паська з Президентом йорданської авіакомпанії «Jordan Aviation» Мухаммадом аль-Хашманом.

Посол України в Йорданії зустрівся з Директором Королівського культурного центру | 21 лютого, 16:01

21 лютого ц.р. Посол України в Йорданії Сергій Пасько провів переговори з Директором Королівського культурного центру Йорданії Мухаммадом Абу Сімакою. 

У Посольстві України в Йорданії відбувся брифінг до 4-ї річниці тимчасової окупації Росією АР Крим | 19 лютого, 17:34

19 лютого у приміщенні дипустанови Посол України в Йорданії Сергій Пасько провів брифінг для керівників та представників дипломатичних місій, акредитованих в Королівстві.

Посол України в Йорданії відкрив міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка | 17 лютого, 12:40

17 лютого в Українському культурному центрі «Українська хата в Йорданії» вдруге відбувся 8-й міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед української громади в Йорданії.

Посол України в Йорданії зустрівся з активістами української та йорданської громад | 13 лютого, 16:40

Посол України Сергій Пасько, у приміщенні дипустанови провів зустріч з активістами української та йорданської спільнот в Королівстві. Під час заходу Посол підвів підсумки спільної роботи у 2017 році та окреслив перспективи розвитку подальшого співробітництва у 2018 році.