Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 14:07

Посол України в Йорданії відвідав церемонію запуску програми: «Italy, Cultures, Mediterranean».

05 лютого, 09:50

4 лютого ц.р. Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько відвідав урочистий захід із запуску культурної програми : «Italy, Cultures, Mediterranean» організований Посольством Італії в ЙХК у співпраці з Організацією Таляль Абу-Газалье.

На церемонію було запрошено керівників дипломатичних місій, міжнародних урядових та неурядових організацій, а також низку місцевих високопосадовців.

Програма включає в себе комплексний план посилення співпраці, прискорення діалогу та розширення культурного обміну між країнами середземноморського регіону.

Організація "Талал Абу-Газалє" (Талал Абу-Газалє організація / TAG-Org) є найбільшою глобальною групою фірм, яка пропонує професійні послуги в сферах: бухгалтерський облік, зовнішній аудит, внутрішній аудит, корпоративне управління, оподаткування, консультації з приводу утворення, економічних і стратегічних досліджень, консультаційних послуг у керуванні; професійна і технічна підготовка, передача технологій, проектний менеджмент, управління нерухомістю, інвесторські і бізнес-консультації, персонал і його найм, електронний уряд, електронна комерція, інтернет освіта, інформаційні технології (ІТ), аудит коштів з захисту, веб-мастерингу і веб- дизайну, професійний усний та письмовий переклад, переклад веб-сайтів арабською мовою, реєстрація доменних імен, інформаційні та комунікаційні технології (ІКТ), стратегічне планування, ERP-консалтинг, навчання і перевірки ІТ та інтернет-навичок, інформаційного агентства з питань інтелектуальної власності (ІВ), ІС бізнес, оцінки активів і брендингу, реєстрації та захисту ІС, пролонгації ІС, захисту прав і управління ІВ, юридичного обслуговування.

Останні новини

Вітаємо з початком Рамадану | 17 травня, 17:02

Колектив Посольства України в Йорданії вітає мусульман з початком місяця Рамадан. 

Відбулася зустріч Посла України з Директором Департаменту європейських країн МЗСЕ Йорданії | 17 травня, 13:05

Посол України Сергій Пасько зустрівся з Директором Департаменту європейських країн Міністерства закордонних справ та у справах експатріантів Йорданського Хашимітського Королівства Самером ан-Набером.

Колектив Посольства України в Йорданії вітає усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки | 17 травня, 12:51

Співробітники Посольства України в Йорданії вітають усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки.

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю журналісту провідної газети «аль-Рай» | 17 травня, 10:47

16 травня 2018 року у приміщенні дипустанови Посол України Сергій Пасько дав інтерв’ю відомому журналісту провідної щоденної арабомовної газети «аль-Рай» Тарику Хмейді.

Посол України в Йорданії вніс запис у Книгу скорботи в Посольстві Австрійської Республіки в Аммані | 15 травня, 18:59

Посол України Сергій Пасько відвідав Посольство Австрійської Республіки в Йорданії та вніс запис в Книгу скорботи, відкриту у зв’язку із смертю Посла Австрії в Йорданії Мішеля Дессера у Відні.