Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 14:08

Вулицю Шевченка в Аммані знімуть у фільмі про пам’ятки Йорданії

30 січня, 11:25

У Йорданії центральний телеканал «Jordan TV» розпочав зйомки фільму про культурні пам’ятки Королівства, серед яких вулиця Тараса Шевченка в йорданській столиці Амман та Парк українсько-йорданської дружби.

Про це повідомляє сайт Міністерства закордонних справ України. 

“Центральний телеканал «Jordan TV» розпочав знімати сюжети про культурні пам’ятки Королівства за участю посла України в Йорданії Сергія Паська та про діяльність Посольства України в Йорданії”, - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в перший день зйомок глава дипустанови розповів про найменування вулиці іменем Тараса Шевченка в йорданській столиці, створення та розвиток Парку українсько-йорданської дружби, що знаходиться поруч з вулицею Великого Кобзаря, на якій розташована дипмісія України.

Також Пасько відвідав з журналістами Місце хрещення Ісуса Христа на річці Йордан та розповів про значення святого місця для християнських паломників, в тому числі з України.

Інші статті на дану тематику:

https://ua.censor.net.ua/news/3047069/u_yiordaniyi_znimayut_film_pro_vyznachni_pamyatky_zokrema_pro_vulytsyu_tarasa_shevchenka_ta_posolstvo

http://rss.novostimira.com/n_9104501.html

https://global-ukraine.com/2018/01/vulytsya-tarasa-shevchenka-vzyala-uchast-u-zjomkah-dokumentalnogo-filmu-v-ammani/

http://nc4.info/in_world/423509-У_Йорданії_знімають_фільм_про_визначні_пам%27ятки,_зокрема_про_вулицю_Тараса_Шевченка_та_посольство_України

http://qwiket.com/m/context/topic/u-yordan-znmayuty-flym-pro-viznachn-pam-yatki-zokrma-pro-vulitsyu-tarasa-shvchnka-ta-posolystvo-ukrani

Останні новини

Вітаємо з початком Рамадану | 17 травня, 17:02

Колектив Посольства України в Йорданії вітає мусульман з початком місяця Рамадан. 

Відбулася зустріч Посла України з Директором Департаменту європейських країн МЗСЕ Йорданії | 17 травня, 13:05

Посол України Сергій Пасько зустрівся з Директором Департаменту європейських країн Міністерства закордонних справ та у справах експатріантів Йорданського Хашимітського Королівства Самером ан-Набером.

Колектив Посольства України в Йорданії вітає усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки | 17 травня, 12:51

Співробітники Посольства України в Йорданії вітають усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки.

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю журналісту провідної газети «аль-Рай» | 17 травня, 10:47

16 травня 2018 року у приміщенні дипустанови Посол України Сергій Пасько дав інтерв’ю відомому журналісту провідної щоденної арабомовної газети «аль-Рай» Тарику Хмейді.

Посол України в Йорданії вніс запис у Книгу скорботи в Посольстві Австрійської Республіки в Аммані | 15 травня, 18:59

Посол України Сергій Пасько відвідав Посольство Австрійської Республіки в Йорданії та вніс запис в Книгу скорботи, відкриту у зв’язку із смертю Посла Австрії в Йорданії Мішеля Дессера у Відні.