Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 09:10

Привітання Посольства України в Йорданії з Різдвом Христовим!

06 січня, 16:36

Вельмишановна Українська громадо!

Різдво Христове - довгоочікуване сімейне свято, коли за одним столом збирається велика родина і одне з найголовніших свят Українського народу.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди світлого й радісного християнського свята - Різдва Христового, яке завше сповнює нас особливим духом мрій і сподівань!

Різдво символізує початок нового життя, закликає до миру та злагоди. Нехай з різдвяною зорею у кожен дім, кожну сім’ю прийдуть віра і любов, взаєморозуміння та щастя, а в Україні наступить довгоочікуваний мир.

У цей святковий день бажаємо вам, шановна Українська громадо, Божої благодаті, родинного добробуту та благополуччя. У цю святкову годину хай збуваються ваші найзаповітніші мрії та побажання.

Христос народився!

Славімо Його!

 

З повагою колектив Посольства України в Йорданії

Останні новини

В Йорданії оголошено міжнародні тендери | 17 січня, 13:05

Інформація про тендери в Йорданії щодо закупівель товарів та послуг (проектні, інжинірингові та будівельно-монтажні роботи), зокрема для реалізації проектів з будівництва і реконструкції об’єктів місцевої енергетичної, комунальної, транспортної інфраструктури, які фінансуються з центральних та місцевих (муніципальних) бюджетів.

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю провідним ЗМІ Королівства | 16 січня, 13:00

16 січня 2018 року у приміщенні дипустанови Посол України Сергій Пасько дав інтерв’ю, присвячене 99-й річниці з часу проголошення «Акту Злуки» між УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року, журналістам провідних йорданських ЗМІ, зокрема, журналісту йорданської агенції новин «Петра» С.Хавальде, журналісту газети «аль-Рай» Т.Хмейді, кореспонденту газети «ад-Дустур» І.Маджагіду.  

Відбулася зустріч Посла України в Йорданії з відомим йорданським журналістом | 11 січня, 12:09

10 січня відбулася зустріч Посла України Сергія Паська та співробітників Посольства з відомим йорданським журналістом, письменником, істориком, членом Cпілки письменників та літераторів Йорданії Омаром Армуті.

В Йорданії відбудеться Четверта міжнародна виставка-конференція з туризму | 02 січня, 15:18

“AFAQ GROUP media, exhibition and conference” запрошує відвідати Четверту міжнародну виставку-конференцію з туризму у місті Акаба (Йорданія).