Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 23:23

Привітання Посольства України в Йорданії з Різдвом Христовим!

06 січня, 16:36

Вельмишановна Українська громадо!

Різдво Христове - довгоочікуване сімейне свято, коли за одним столом збирається велика родина і одне з найголовніших свят Українського народу.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди світлого й радісного християнського свята - Різдва Христового, яке завше сповнює нас особливим духом мрій і сподівань!

Різдво символізує початок нового життя, закликає до миру та злагоди. Нехай з різдвяною зорею у кожен дім, кожну сім’ю прийдуть віра і любов, взаєморозуміння та щастя, а в Україні наступить довгоочікуваний мир.

У цей святковий день бажаємо вам, шановна Українська громадо, Божої благодаті, родинного добробуту та благополуччя. У цю святкову годину хай збуваються ваші найзаповітніші мрії та побажання.

Христос народився!

Славімо Його!

 

З повагою колектив Посольства України в Йорданії

Останні новини

Посол України в Йорданії провів переговори щодо розвитку співпраці в галузі вищої освіти | 17 квітня, 19:00

У приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України Сергія Паська з директором Департаменту з питань міжнародного студентства Фідою аль-Тамімі та Директором Фінансового департаменту Ізелдіном Даррасом Міністерства вищої освіти та наукових досліджень Йорданії.

В йорданських кінотеатрах розпочався показ українського анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» | 14 квітня, 17:27

Дорогі друзі!!! Інформуємо Вас, що вперше в Йорданії в кінотеатрах йде показ українського повнометражного анімаційного проекту «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

Співробітники Посольства України в Йорданії провели зустріч з представниками Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова | 10 квітня, 17:02

Відбулася зустріч консула та третього секретаря Посольства України в Йорданії з завідувачем кафедри нормальної фізіології, завідувачем відділу міжнародних зв’язків Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова Михайлом Йолтухівським.

Зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Йорданії з Головою міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії | 10 квітня, 16:26

Тимчасовий повірений у справах України в Йорданії Андрій Борейко зустрівся з Головою міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії Мухаммадом аль-Атайкою.