Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 23:24

Посол України Сергій Пасько відвідав Новорічне свято Української хати в Йорданії

31 грудня 2017, 20:54

30 грудня Посол України Сергій Пасько відвідав «Новорічний карнавал», організований ГО «Українська хата в Йорданії».

На початку заходу з вітальним словом виступив Глава дипустанови, в якому розповів гостям заходу про досягнення ГО «Українська хата в Йорданії у 2017 році та плани на прийдешній 2018 рік.

Сергій Пасько також вручив Дипломи І, ІІ, та ІІІ Міністерства освіти і науки України вихованцям Української хати в Йорданії, які їх виграли на VІIІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Дипломи отримали діти з семи країн, включно з Йорданії.

Завершуючи свій виступ Посол України побажав Українській громаді та громадянам Йорданії щоб Новий 2018 рік приніс щастя, посмішки, любов, радість та успіх, а також мир Україні та Близькому Сходу.

 

 

 

Останні новини

Посол України в Йорданії провів переговори щодо розвитку співпраці в галузі вищої освіти | 17 квітня, 19:00

У приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України Сергія Паська з директором Департаменту з питань міжнародного студентства Фідою аль-Тамімі та Директором Фінансового департаменту Ізелдіном Даррасом Міністерства вищої освіти та наукових досліджень Йорданії.

В йорданських кінотеатрах розпочався показ українського анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» | 14 квітня, 17:27

Дорогі друзі!!! Інформуємо Вас, що вперше в Йорданії в кінотеатрах йде показ українського повнометражного анімаційного проекту «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

Співробітники Посольства України в Йорданії провели зустріч з представниками Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова | 10 квітня, 17:02

Відбулася зустріч консула та третього секретаря Посольства України в Йорданії з завідувачем кафедри нормальної фізіології, завідувачем відділу міжнародних зв’язків Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова Михайлом Йолтухівським.

Зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Йорданії з Головою міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії | 10 квітня, 16:26

Тимчасовий повірений у справах України в Йорданії Андрій Борейко зустрівся з Головою міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії Мухаммадом аль-Атайкою.