Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 09:04

Посол України Сергій Пасько відвідав Новорічне свято Української хати в Йорданії

31 грудня 2017, 20:54

30 грудня Посол України Сергій Пасько відвідав «Новорічний карнавал», організований ГО «Українська хата в Йорданії».

На початку заходу з вітальним словом виступив Глава дипустанови, в якому розповів гостям заходу про досягнення ГО «Українська хата в Йорданії у 2017 році та плани на прийдешній 2018 рік.

Сергій Пасько також вручив Дипломи І, ІІ, та ІІІ Міністерства освіти і науки України вихованцям Української хати в Йорданії, які їх виграли на VІIІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Дипломи отримали діти з семи країн, включно з Йорданії.

Завершуючи свій виступ Посол України побажав Українській громаді та громадянам Йорданії щоб Новий 2018 рік приніс щастя, посмішки, любов, радість та успіх, а також мир Україні та Близькому Сходу.

 

 

 

Останні новини

В Йорданії оголошено міжнародні тендери | 17 січня, 13:05

Інформація про тендери в Йорданії щодо закупівель товарів та послуг (проектні, інжинірингові та будівельно-монтажні роботи), зокрема для реалізації проектів з будівництва і реконструкції об’єктів місцевої енергетичної, комунальної, транспортної інфраструктури, які фінансуються з центральних та місцевих (муніципальних) бюджетів.

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю провідним ЗМІ Королівства | 16 січня, 13:00

16 січня 2018 року у приміщенні дипустанови Посол України Сергій Пасько дав інтерв’ю, присвячене 99-й річниці з часу проголошення «Акту Злуки» між УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року, журналістам провідних йорданських ЗМІ, зокрема, журналісту йорданської агенції новин «Петра» С.Хавальде, журналісту газети «аль-Рай» Т.Хмейді, кореспонденту газети «ад-Дустур» І.Маджагіду.  

Відбулася зустріч Посла України в Йорданії з відомим йорданським журналістом | 11 січня, 12:09

10 січня відбулася зустріч Посла України Сергія Паська та співробітників Посольства з відомим йорданським журналістом, письменником, істориком, членом Cпілки письменників та літераторів Йорданії Омаром Армуті.

Привітання Посольства України в Йорданії з Різдвом Христовим! | 06 січня, 16:36

Вельмишановна Українська громадо! Різдво Христове - довгоочікуване сімейне свято, коли за одним столом збирається велика родина і одне з найголовніших свят Українського народу.