Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 23:24

Працівники Посольства України в Йорданії відвідали Новорічний захід української громади в Йорданії.

29 грудня 2017, 11:47

28 грудня у приміщенні ГО «Українська хата в Йорданії» за участі працівників ПУ в Йорданському Хашимітському Королівстві відбувся Новорічний захід для найменших представників України в Королівстві.

У ході концерту виступили Український вокально-хореографічний колектив «UA Kids», «Клуб української пісні», О.Завидняк, В.Лагода які заспівали святкові різдвяні та новорічні пісні. Також звучали щедрівки, колядки та авторські вірші В.Бричкової-Абу Кадум і українських поетів.

Учасників привітав другий секретар ПУ в Йорданії Олександр Галенко та Дід Мороз. Всі діти отримали подарунки з нагоди новорічних та різдвяних свят.

Останні новини

Посол України в Йорданії провів переговори щодо розвитку співпраці в галузі вищої освіти | 17 квітня, 19:00

У приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України Сергія Паська з директором Департаменту з питань міжнародного студентства Фідою аль-Тамімі та Директором Фінансового департаменту Ізелдіном Даррасом Міністерства вищої освіти та наукових досліджень Йорданії.

В йорданських кінотеатрах розпочався показ українського анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» | 14 квітня, 17:27

Дорогі друзі!!! Інформуємо Вас, що вперше в Йорданії в кінотеатрах йде показ українського повнометражного анімаційного проекту «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

Співробітники Посольства України в Йорданії провели зустріч з представниками Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова | 10 квітня, 17:02

Відбулася зустріч консула та третього секретаря Посольства України в Йорданії з завідувачем кафедри нормальної фізіології, завідувачем відділу міжнародних зв’язків Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова Михайлом Йолтухівським.

Зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Йорданії з Головою міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії | 10 квітня, 16:26

Тимчасовий повірений у справах України в Йорданії Андрій Борейко зустрівся з Головою міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії Мухаммадом аль-Атайкою.