Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 09:03

Працівники Посольства України в Йорданії відвідали Новорічний захід української громади в Йорданії.

29 грудня 2017, 11:47

28 грудня у приміщенні ГО «Українська хата в Йорданії» за участі працівників ПУ в Йорданському Хашимітському Королівстві відбувся Новорічний захід для найменших представників України в Королівстві.

У ході концерту виступили Український вокально-хореографічний колектив «UA Kids», «Клуб української пісні», О.Завидняк, В.Лагода які заспівали святкові різдвяні та новорічні пісні. Також звучали щедрівки, колядки та авторські вірші В.Бричкової-Абу Кадум і українських поетів.

Учасників привітав другий секретар ПУ в Йорданії Олександр Галенко та Дід Мороз. Всі діти отримали подарунки з нагоди новорічних та різдвяних свят.

Останні новини

В Йорданії оголошено міжнародні тендери | 17 січня, 13:05

Інформація про тендери в Йорданії щодо закупівель товарів та послуг (проектні, інжинірингові та будівельно-монтажні роботи), зокрема для реалізації проектів з будівництва і реконструкції об’єктів місцевої енергетичної, комунальної, транспортної інфраструктури, які фінансуються з центральних та місцевих (муніципальних) бюджетів.

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю провідним ЗМІ Королівства | 16 січня, 13:00

16 січня 2018 року у приміщенні дипустанови Посол України Сергій Пасько дав інтерв’ю, присвячене 99-й річниці з часу проголошення «Акту Злуки» між УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року, журналістам провідних йорданських ЗМІ, зокрема, журналісту йорданської агенції новин «Петра» С.Хавальде, журналісту газети «аль-Рай» Т.Хмейді, кореспонденту газети «ад-Дустур» І.Маджагіду.  

Відбулася зустріч Посла України в Йорданії з відомим йорданським журналістом | 11 січня, 12:09

10 січня відбулася зустріч Посла України Сергія Паська та співробітників Посольства з відомим йорданським журналістом, письменником, істориком, членом Cпілки письменників та літераторів Йорданії Омаром Армуті.

Привітання Посольства України в Йорданії з Різдвом Христовим! | 06 січня, 16:36

Вельмишановна Українська громадо! Різдво Христове - довгоочікуване сімейне свято, коли за одним столом збирається велика родина і одне з найголовніших свят Українського народу.