Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 00:48

У 2018 році в Йорданії відбудеться міжнародна конференція-виставка «EnergyTech2»

06 грудня, 17:32

Компанія з організації виставок «Сама» повідомляє про проведення Другої міжнародної конференції-виставки «EnergyTech2», присвяченої пошуку та розповсюдженню альтернативних та відновлювальних джерел енергії. Захід відбудеться 12-14 березня 2018 року у готелі Landmark Amman.

Ключові питання конференції:

-         огляд останніх розробок у сфері відновлювальної енергетики, обмін досвідами фахівців, а також налагодження діалогу між можливими партнерами у цій сфері;

-         обговорення виробничих потужностей, інвестиційної привабливості регіону та Йорданського Хашимітського Королівства в альтернативній енергетиці;

-         обмін досвідом щодо шляхів створення ґрунтовної нормативно-правової бази в країнах, які зацікавлені у налагоджені роботи альтернативної енергетики;

Також під час конференції будуть представлені найбільш інвестиційно-привабливі проекти Арабського регіону.

Організатори заходу надають майданчик (мінімальна площа 12 кв.м) у виставковому центрі. Вартість 1 кв.м. 200 дол. США (з необхідним інвентарем). Крім того, організатори виставки можуть організувати учасникам заходу двосторонні переговори з йорданськими та іноземними компаніями,що братимуть участь у заході.

Більш детальну інформації про захід можна отримати за тел.: 0096265681315, факс: 0096265681317, e-mail: info@samaquds.com або на веб-сайті: www.buildexjo.com.  

На захід запрошуються українські компанії та підприємства, які зацікавлені у представленні новітніх розробок альтернативних та відновлювальних джерел енергії.

Останні новини

Посольство України в Йорданії організувало фотовиставку в пам'ять про Голодомор | 07 грудня, 15:48

Посольство України в ЙХК організувало фотовиставку присвячену 85 річниці Голодомору в Україні під час якого загинуло близько 7 мільйонів громадян України.

Йорданія оголошує тендер на розробку газових та нафтових родовищ | 06 грудня, 17:18

Уряд ЙХК через Міністерство енергетики та мінеральних ресурсів (МЕМР) зацікавлений у дослідженні потенціалу видобутку газу та нафти традиційними або нетрадиційними методами на території шести ділянках Королівства (Серхан, Азрак, Вест Сафаві, Північний Хайленд, Джафр і Мертве море).

В Аммані проходить фотовиставка «Страчені голодом: невідомий геноцид українців» | 06 грудня, 13:50

5 грудня в історичному центрі столиці в арт-галереї «Джакаранда» відбулася офіційна церемонія відкриття фотовиставки «Страчені голодом: невідомий геноцид українців», присвячена одній з найтрагічніших сторінок української історії – 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років.

У Йорданії покращено Меморіальну дошку Тараса Шевченка | 04 грудня, 19:16

У світлий день Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня ц.р. Посольство України за підтримки МЗС України покращило першу і єдину в арабському світі Меморіальну дошку Тараса Шевченка, що встановлена на вулиці великого Кобзаря в Йорданській столиці, де розташована українська дипустанова.