Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 02:05

У 2018 році в Йорданії відбудеться міжнародна конференція-виставка «EnergyTech2»

06 грудня 2017, 17:32

Компанія з організації виставок «Сама» повідомляє про проведення Другої міжнародної конференції-виставки «EnergyTech2», присвяченої пошуку та розповсюдженню альтернативних та відновлювальних джерел енергії. Захід відбудеться 12-14 березня 2018 року у готелі Landmark Amman.

Ключові питання конференції:

-         огляд останніх розробок у сфері відновлювальної енергетики, обмін досвідами фахівців, а також налагодження діалогу між можливими партнерами у цій сфері;

-         обговорення виробничих потужностей, інвестиційної привабливості регіону та Йорданського Хашимітського Королівства в альтернативній енергетиці;

-         обмін досвідом щодо шляхів створення ґрунтовної нормативно-правової бази в країнах, які зацікавлені у налагоджені роботи альтернативної енергетики;

Також під час конференції будуть представлені найбільш інвестиційно-привабливі проекти Арабського регіону.

Організатори заходу надають майданчик (мінімальна площа 12 кв.м) у виставковому центрі. Вартість 1 кв.м. 200 дол. США (з необхідним інвентарем). Крім того, організатори виставки можуть організувати учасникам заходу двосторонні переговори з йорданськими та іноземними компаніями,що братимуть участь у заході.

Більш детальну інформації про захід можна отримати за тел.: 0096265681315, факс: 0096265681317, e-mail: info@samaquds.com або на веб-сайті: www.buildexjo.com.  

На захід запрошуються українські компанії та підприємства, які зацікавлені у представленні новітніх розробок альтернативних та відновлювальних джерел енергії.

Останні новини

Посольство України в Йорданії вітає прекрасну половину людства з Міжнародним жіночим днем | 07 березня, 23:00

Дорогі жінки! Колектив Посольства України в Йорданії щиросердечно вітає Вас із найпрекраснішим святом весни, жіночої краси - Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Відбулася зустріч Посла України з депутатами Палати представників Національних Зборів Йорданії | 07 березня, 16:23

7 березня у приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України Сергія Паська з делегацією депутатів, яку очолив Голова міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії Мухаммад аль-Атайке.

Посол України в Йорданії відвідав культурний захід Посольства Румунії | 28 лютого, 09:53

Посол України в Йорданії Сергій Пасько взяв участь в урочистому заході Посольства Румунії присвяченому видатному румунському скульптору Константіну Бранкузі.