Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 02:16

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю Центральному телебаченню «Jordan TV»

02 грудня 2017, 12:50

2 грудня Посол України Сергій Пасько взяв участь у ранковій програмі «Новий день» на центральному телебаченні Йорданії «Jordan TV».

У ході програми Глава української дипустанови розповів про історію встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданією, візити президентів України до Йорданії та перший історичний візит Короля Абдалли ІІ до України.

Він також відмітив роль, яку відіграє Король Абдалла ІІ у регіоні та спільне бачення боротьби з тероризмом. 

Крім того, Сергій Пасько поінформував про стан українсько-йорданських відносин, високий рівень співпраці між країнами у міжнародних організаціях, російську агресію проти нашої держави, українську громаду в Королівстві та йорданських студентів, що навчаються в Українських вищих навчальних закладах.

Окрему увагу Посол привернув до нещодавнього інтерв’ю Державного секретаря Міністерства закордонних справ України, яке транслювалося у прайм-тайм вечірніх новин на центральному телебаченні Йорданії «Jordan TV».

Сюжет можна переглянути тут https://www.youtube.com/watch?v=LTu0w2Ngglk&feature=youtu.be

Останні новини

Посольство України в Йорданії вітає прекрасну половину людства з Міжнародним жіночим днем | 07 березня, 23:00

Дорогі жінки! Колектив Посольства України в Йорданії щиросердечно вітає Вас із найпрекраснішим святом весни, жіночої краси - Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Відбулася зустріч Посла України з депутатами Палати представників Національних Зборів Йорданії | 07 березня, 16:23

7 березня у приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України Сергія Паська з делегацією депутатів, яку очолив Голова міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії Мухаммад аль-Атайке.

Посол України в Йорданії відвідав культурний захід Посольства Румунії | 28 лютого, 09:53

Посол України в Йорданії Сергій Пасько взяв участь в урочистому заході Посольства Румунії присвяченому видатному румунському скульптору Константіну Бранкузі.