Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 00:51

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю Центральному телебаченню «Jordan TV»

02 грудня, 12:50

2 грудня Посол України Сергій Пасько взяв участь у ранковій програмі «Новий день» на центральному телебаченні Йорданії «Jordan TV».

У ході програми Глава української дипустанови розповів про історію встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданією, візити президентів України до Йорданії та перший історичний візит Короля Абдалли ІІ до України.

Він також відмітив роль, яку відіграє Король Абдалла ІІ у регіоні та спільне бачення боротьби з тероризмом. 

Крім того, Сергій Пасько поінформував про стан українсько-йорданських відносин, високий рівень співпраці між країнами у міжнародних організаціях, російську агресію проти нашої держави, українську громаду в Королівстві та йорданських студентів, що навчаються в Українських вищих навчальних закладах.

Окрему увагу Посол привернув до нещодавнього інтерв’ю Державного секретаря Міністерства закордонних справ України, яке транслювалося у прайм-тайм вечірніх новин на центральному телебаченні Йорданії «Jordan TV».

Сюжет можна переглянути тут.

Останні новини

Посольство України в Йорданії організувало фотовиставку в пам'ять про Голодомор | 07 грудня, 15:48

Посольство України в ЙХК організувало фотовиставку присвячену 85 річниці Голодомору в Україні під час якого загинуло близько 7 мільйонів громадян України.

У 2018 році в Йорданії відбудеться міжнародна конференція-виставка «EnergyTech2» | 06 грудня, 17:32

Компанія з організації виставок «Сама» повідомляє про проведення Другої міжнародної конференції-виставки «EnergyTech2», присвяченої пошуку та розповсюдженню альтернативних та відновлювальних джерел енергії. Захід відбудеться 12-14 березня 2018 року у готелі Landmark Amman.

Йорданія оголошує тендер на розробку газових та нафтових родовищ | 06 грудня, 17:18

Уряд ЙХК через Міністерство енергетики та мінеральних ресурсів (МЕМР) зацікавлений у дослідженні потенціалу видобутку газу та нафти традиційними або нетрадиційними методами на території шести ділянках Королівства (Серхан, Азрак, Вест Сафаві, Північний Хайленд, Джафр і Мертве море).

В Аммані проходить фотовиставка «Страчені голодом: невідомий геноцид українців» | 06 грудня, 13:50

5 грудня в історичному центрі столиці в арт-галереї «Джакаранда» відбулася офіційна церемонія відкриття фотовиставки «Страчені голодом: невідомий геноцид українців», присвячена одній з найтрагічніших сторінок української історії – 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років.