Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 00:52

Зустріч Посла України в Йорданії з генеральним директором Центрального телебачення Королівства «Jordan TV»

02 грудня, 12:38

2 грудня відбулася зустріч Посла України Сергія Паська з генеральним директором Центрального телебачення Королівства «Jordan TV» Фірасом Нсейром та директором телепрограми «Новий день».

Співрозмовники обговорили питання українсько-йорданського співробітництва, зокрема, в інформаційні сфері.

Сторони домовилися про активізацію співпраці між телебаченням та дипустановою, а також відзначили необхідність збільшення кількості сюжетів, програм про Україну на йорданському телебаченні та про Йорданію на українських телеканалах.

Останні новини

Посольство України в Йорданії організувало фотовиставку в пам'ять про Голодомор | 07 грудня, 15:48

Посольство України в ЙХК організувало фотовиставку присвячену 85 річниці Голодомору в Україні під час якого загинуло близько 7 мільйонів громадян України.

У 2018 році в Йорданії відбудеться міжнародна конференція-виставка «EnergyTech2» | 06 грудня, 17:32

Компанія з організації виставок «Сама» повідомляє про проведення Другої міжнародної конференції-виставки «EnergyTech2», присвяченої пошуку та розповсюдженню альтернативних та відновлювальних джерел енергії. Захід відбудеться 12-14 березня 2018 року у готелі Landmark Amman.

Йорданія оголошує тендер на розробку газових та нафтових родовищ | 06 грудня, 17:18

Уряд ЙХК через Міністерство енергетики та мінеральних ресурсів (МЕМР) зацікавлений у дослідженні потенціалу видобутку газу та нафти традиційними або нетрадиційними методами на території шести ділянках Королівства (Серхан, Азрак, Вест Сафаві, Північний Хайленд, Джафр і Мертве море).

В Аммані проходить фотовиставка «Страчені голодом: невідомий геноцид українців» | 06 грудня, 13:50

5 грудня в історичному центрі столиці в арт-галереї «Джакаранда» відбулася офіційна церемонія відкриття фотовиставки «Страчені голодом: невідомий геноцид українців», присвячена одній з найтрагічніших сторінок української історії – 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років.