Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 02:02

Інтерв'ю Державного секретаря МЗС України А.І.Заяця Центральному телебаченню Йорданії «Jordan TV»

29 листопада 2017, 18:58

У ході інтерв‘ю Центральному телеканалу «Jordan TV», яке транслювалося 28 листопада у прайм-тайм вечірніх новин та тричі повторювалось, Державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць заявив про високу оцінку взаємодії України та Йорданії у рамках РБ ООН у вирішенні актуальних проблем регіону Близького Сходу. 

Крім того, він особливо відмітив роль, яку відіграє Король Абдалла ІІ у палестино-ізраїльському врегулюванні, розв‘язанні сирійської проблеми. Він також розповів про активне співробітництво між Україною та ЄС, підписання Угоди про асоціацію та початок виконання Угоди про вільну торгівлю.
А.Заяць повідомив про зростання товарообігу між Україною та Йорданією, перспективи співпраці між країнами у контексті того, що Україна входить у десятку держав, що мають вплив на продовольчу безпеку світу.
Для подальшого розвитку економічної співпраці він підтримав ідею заснування Українсько-Йорданської ділової ради. Торкаючись питання йорданських студентів, п’ять тисяч яких навчаються в Україні, він висловився за відкриття Посольства Йорданії в Києві, яке опікувалося б питаннями йорданської діаспори.
Він також розповів про зусилля із сприяння розвитку туризму, заходи для спрощення процедури отримання української візи.

Сюжет можна переглянути тут 

Останні новини

Посольство України в Йорданії вітає прекрасну половину людства з Міжнародним жіночим днем | 07 березня, 23:00

Дорогі жінки! Колектив Посольства України в Йорданії щиросердечно вітає Вас із найпрекраснішим святом весни, жіночої краси - Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Відбулася зустріч Посла України з депутатами Палати представників Національних Зборів Йорданії | 07 березня, 16:23

7 березня у приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України Сергія Паська з делегацією депутатів, яку очолив Голова міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії Мухаммад аль-Атайке.

Посол України в Йорданії відвідав культурний захід Посольства Румунії | 28 лютого, 09:53

Посол України в Йорданії Сергій Пасько взяв участь в урочистому заході Посольства Румунії присвяченому видатному румунському скульптору Константіну Бранкузі.