Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 00:49

Інтерв'ю Державного секретаря МЗС України А.І.Заяця Центральному телебаченню Йорданії «Jordan TV»

29 листопада, 18:58

У ході інтерв‘ю Центральному телеканалу «Jordan TV», яке транслювалося 28 листопада у прайм-тайм вечірніх новин та тричі повторювалось, Державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць заявив про високу оцінку взаємодії України та Йорданії у рамках РБ ООН у вирішенні актуальних проблем регіону Близького Сходу. 

Крім того, він особливо відмітив роль, яку відіграє Король Абдалла ІІ у палестино-ізраїльському врегулюванні, розв‘язанні сирійської проблеми. Він також розповів про активне співробітництво між Україною та ЄС, підписання Угоди про асоціацію та початок виконання Угоди про вільну торгівлю.
А.Заяць повідомив про зростання товарообігу між Україною та Йорданією, перспективи співпраці між країнами у контексті того, що Україна входить у десятку держав, що мають вплив на продовольчу безпеку світу.
Для подальшого розвитку економічної співпраці він підтримав ідею заснування Українсько-Йорданської ділової ради. Торкаючись питання йорданських студентів, п’ять тисяч яких навчаються в Україні, він висловився за відкриття Посольства Йорданії в Києві, яке опікувалося б питаннями йорданської діаспори.
Він також розповів про зусилля із сприяння розвитку туризму, заходи для спрощення процедури отримання української візи.

Сюжет можна переглянути тут 

Останні новини

Посольство України в Йорданії організувало фотовиставку в пам'ять про Голодомор | 07 грудня, 15:48

Посольство України в ЙХК організувало фотовиставку присвячену 85 річниці Голодомору в Україні під час якого загинуло близько 7 мільйонів громадян України.

У 2018 році в Йорданії відбудеться міжнародна конференція-виставка «EnergyTech2» | 06 грудня, 17:32

Компанія з організації виставок «Сама» повідомляє про проведення Другої міжнародної конференції-виставки «EnergyTech2», присвяченої пошуку та розповсюдженню альтернативних та відновлювальних джерел енергії. Захід відбудеться 12-14 березня 2018 року у готелі Landmark Amman.

Йорданія оголошує тендер на розробку газових та нафтових родовищ | 06 грудня, 17:18

Уряд ЙХК через Міністерство енергетики та мінеральних ресурсів (МЕМР) зацікавлений у дослідженні потенціалу видобутку газу та нафти традиційними або нетрадиційними методами на території шести ділянках Королівства (Серхан, Азрак, Вест Сафаві, Північний Хайленд, Джафр і Мертве море).

В Аммані проходить фотовиставка «Страчені голодом: невідомий геноцид українців» | 06 грудня, 13:50

5 грудня в історичному центрі столиці в арт-галереї «Джакаранда» відбулася офіційна церемонія відкриття фотовиставки «Страчені голодом: невідомий геноцид українців», присвячена одній з найтрагічніших сторінок української історії – 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років.