Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 02:09

Презентація збірки Вікторії Бричкової-Абу Кадум «Птахом перелітним»

29 листопада 2017, 11:21

30 листопада о 16:00 у приміщенні Посольства України відбудеться презентація збірки поезій української талановитої поетеси Вікторії Бричкової-Абу Кадум «Птахом перелітним». Це перша книга, видана українською мовою в Йорданії, за сприяння Міністерства закордонних справ України та підтримки Посольства України.

Видання книги присвячене 25-й річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданією та 1-й річниці з дня заснування Українського культурного центру «Українська хата в Йорданії».

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку. Не пропустіть нагоди особисто познайомитись з поетесою Вікторією Бричковою-Абу Кадум. 

Останні новини

Посольство України в Йорданії вітає прекрасну половину людства з Міжнародним жіночим днем | 07 березня, 23:00

Дорогі жінки! Колектив Посольства України в Йорданії щиросердечно вітає Вас із найпрекраснішим святом весни, жіночої краси - Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Відбулася зустріч Посла України з депутатами Палати представників Національних Зборів Йорданії | 07 березня, 16:23

7 березня у приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України Сергія Паська з делегацією депутатів, яку очолив Голова міжпарламентської групи дружби з Україною у Палаті представників Національних Зборів Йорданії Мухаммад аль-Атайке.

Посол України в Йорданії відвідав культурний захід Посольства Румунії | 28 лютого, 09:53

Посол України в Йорданії Сергій Пасько взяв участь в урочистому заході Посольства Румунії присвяченому видатному румунському скульптору Константіну Бранкузі.