Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 18:06

Посол України в Йорданії провів зустріч з керівником інтернет-агентства новин «Amman Newspaper»

13 вересня, 18:12

У приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України в Йорданії Сергія Паська з засновником, власником та головним редактор інтернет-агентства новин «Amman Newspaper» Алі Джадаллою та його заступницею, журналістом-коментатором Гертруд Крогер, які перебували в України в рамках прес-туру до України.

Сторони обговорили підсумки прес-туру до України та можливості розширення співробітництва між Посольством України в Йорданії та інтернет-агентством новин «Amman Newspaper».

Останні новини

Посол України в Йорданії відвідав Йорданський університет | 14 листопада, 18:58

Посол України Сергій Пасько взяв участь у зустрічі з керівництвом та іноземними студентами Йорданського Університету, в рамках якої провів переговори з Ректором Йорданського університету, професором Азмі Махафзахом.

Участь Посла України в Йорданії в офіційному відкритті чергової сесії Національних Зборів Йорданії | 12 листопада, 18:10

12 листопада 2017 р. Посол України Сергій Пасько взяв участь в офіційному відкритті 2 чергової сесії Палати представників Національних Зборів Йорданії 18 скликання.

Посол України в Аммані закликає до відкриття Посольства Йорданії в Києві | 09 листопада, 16:26

Посол України в Йорданії, професор Сергій Пасько заявив, що українсько-йорданські стосунки знаходяться у стані постійного розвитку, а також що існує єдність позицій та поглядів на міжнародному та регіональному рівнях особливо у питаннях боротьби з тероризмом.