Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 18:05

Зустріч Посла України в Йорданії з відомим йорданським журналістом

13 вересня, 18:10

Посол України Сергій Пасько провів зустріч з відомим йорданським журналістом, письменником, істориком, членом Cпілки письменників та літераторів Йорданії, незалежним дописувачем щоденної арабомовної газети «Al-Diyar» Омаром Армуті.

Сторони обговорили підсумки прес-туру до України делегації представників провідних ЗМІ Йорданії, у склад якої входив О.Армуті.

Відомий йорданський журналіст опублікував першу статтю про інтерв’ю з Державним секретарем Міністерства закордонних справ України А.І.Заяцем в щоденній арабомовній газеті «Al-Diyar» та новинному порталі «Cleopatra News».

Співрозмовники також обговорили стан написання книги про Україну арабською мовою, в якій будуть розділи про політичне життя, економічну ситуацію, інвестиційну привабливість та туристичний потенціал України, а також про діяльність Посольства України в Йорданії. 

Останні новини

Посол України в Йорданії відвідав Йорданський університет | 14 листопада, 18:58

Посол України Сергій Пасько взяв участь у зустрічі з керівництвом та іноземними студентами Йорданського Університету, в рамках якої провів переговори з Ректором Йорданського університету, професором Азмі Махафзахом.

Участь Посла України в Йорданії в офіційному відкритті чергової сесії Національних Зборів Йорданії | 12 листопада, 18:10

12 листопада 2017 р. Посол України Сергій Пасько взяв участь в офіційному відкритті 2 чергової сесії Палати представників Національних Зборів Йорданії 18 скликання.

Посол України в Аммані закликає до відкриття Посольства Йорданії в Києві | 09 листопада, 16:26

Посол України в Йорданії, професор Сергій Пасько заявив, що українсько-йорданські стосунки знаходяться у стані постійного розвитку, а також що існує єдність позицій та поглядів на міжнародному та регіональному рівнях особливо у питаннях боротьби з тероризмом.