Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 14:06

Зустріч Посла України в Йорданії з відомим йорданським журналістом

13 вересня 2017, 18:10

Посол України Сергій Пасько провів зустріч з відомим йорданським журналістом, письменником, істориком, членом Cпілки письменників та літераторів Йорданії, незалежним дописувачем щоденної арабомовної газети «Al-Diyar» Омаром Армуті.

Сторони обговорили підсумки прес-туру до України делегації представників провідних ЗМІ Йорданії, у склад якої входив О.Армуті.

Відомий йорданський журналіст опублікував першу статтю про інтерв’ю з Державним секретарем Міністерства закордонних справ України А.І.Заяцем в щоденній арабомовній газеті «Al-Diyar» та новинному порталі «Cleopatra News».

Співрозмовники також обговорили стан написання книги про Україну арабською мовою, в якій будуть розділи про політичне життя, економічну ситуацію, інвестиційну привабливість та туристичний потенціал України, а також про діяльність Посольства України в Йорданії. 

Останні новини

Вітаємо з початком Рамадану | 17 травня, 17:02

Колектив Посольства України в Йорданії вітає мусульман з початком місяця Рамадан. 

Відбулася зустріч Посла України з Директором Департаменту європейських країн МЗСЕ Йорданії | 17 травня, 13:05

Посол України Сергій Пасько зустрівся з Директором Департаменту європейських країн Міністерства закордонних справ та у справах експатріантів Йорданського Хашимітського Королівства Самером ан-Набером.

Колектив Посольства України в Йорданії вітає усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки | 17 травня, 12:51

Співробітники Посольства України в Йорданії вітають усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки.

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю журналісту провідної газети «аль-Рай» | 17 травня, 10:47

16 травня 2018 року у приміщенні дипустанови Посол України Сергій Пасько дав інтерв’ю відомому журналісту провідної щоденної арабомовної газети «аль-Рай» Тарику Хмейді.

Посол України в Йорданії вніс запис у Книгу скорботи в Посольстві Австрійської Республіки в Аммані | 15 травня, 18:59

Посол України Сергій Пасько відвідав Посольство Австрійської Республіки в Йорданії та вніс запис в Книгу скорботи, відкриту у зв’язку із смертю Посла Австрії в Йорданії Мішеля Дессера у Відні.