Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 09:13

Зустріч Посла України в Йорданії з відомим йорданським журналістом

13 вересня, 18:10

Посол України Сергій Пасько провів зустріч з відомим йорданським журналістом, письменником, істориком, членом Cпілки письменників та літераторів Йорданії, незалежним дописувачем щоденної арабомовної газети «Al-Diyar» Омаром Армуті.

Сторони обговорили підсумки прес-туру до України делегації представників провідних ЗМІ Йорданії, у склад якої входив О.Армуті.

Відомий йорданський журналіст опублікував першу статтю про інтерв’ю з Державним секретарем Міністерства закордонних справ України А.І.Заяцем в щоденній арабомовній газеті «Al-Diyar» та новинному порталі «Cleopatra News».

Співрозмовники також обговорили стан написання книги про Україну арабською мовою, в якій будуть розділи про політичне життя, економічну ситуацію, інвестиційну привабливість та туристичний потенціал України, а також про діяльність Посольства України в Йорданії. 

Останні новини

Щодо проведення тендеру з реконструкції 5-ти станцій нагріву води у м.Зарка, Йорданія | 20 вересня, 17:28

Інформація про тендери в Йорданії щодо закупівель товарів та послуг (проектні, інжинірингові та будівельно-монтажні роботи), зокрема для реалізації проектів з будівництва і реконструкції об’єктів місцевої енергетичної, комунальної, транспортної інфраструктури, які фінансуються з центральних та місцевих (муніципальних) бюджетів.

Зустріч Посла України в Йорданії з керівництвом університету Ісра | 17 вересня, 18:50

Посол України Сергій Пасько зустрівся з президентом університету Ісра професором Бассамом аль-Малькаві та заступником президента з міжнародних відносин доктором Хайдою Абу Румман.

Робочий візит Посла України в Йорданії до міста Мадаба | 17 вересня, 18:46

17 вересня Посол України Сергій Пасько здійснив робочий візит до біблійного міста Мадаба, де провів переговори з Губернатором провінції Мадаба Халідом аль-Армуті та Мером міста Мадаба Ахмедом аль-Азайде.

Посольство України в Йорданії відзначено нагородою за створення та розвиток Парку українсько-йорданської дружби в Аммані | 17 вересня, 09:49

У рамках заходу з презентації книги «Енциклопедія Аммана: від вчора до сьогодні», написана відомим йорданським журналістом, письменником, істориком, членом Cпілки письменників та літераторів Йорданії Омаром Армуті, Послу України в Йорданії Сергію Паську вручили нагороду за створення та розвиток Парку українсько-йорданської дружби в Аммані.