Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 09:17

Зустріч Посла України в Йорданії з відомим йорданським журналістом

13 вересня 2017, 18:10

Посол України Сергій Пасько провів зустріч з відомим йорданським журналістом, письменником, істориком, членом Cпілки письменників та літераторів Йорданії, незалежним дописувачем щоденної арабомовної газети «Al-Diyar» Омаром Армуті.

Сторони обговорили підсумки прес-туру до України делегації представників провідних ЗМІ Йорданії, у склад якої входив О.Армуті.

Відомий йорданський журналіст опублікував першу статтю про інтерв’ю з Державним секретарем Міністерства закордонних справ України А.І.Заяцем в щоденній арабомовній газеті «Al-Diyar» та новинному порталі «Cleopatra News».

Співрозмовники також обговорили стан написання книги про Україну арабською мовою, в якій будуть розділи про політичне життя, економічну ситуацію, інвестиційну привабливість та туристичний потенціал України, а також про діяльність Посольства України в Йорданії. 

Останні новини

В Йорданії оголошено міжнародні тендери | 17 січня, 13:05

Інформація про тендери в Йорданії щодо закупівель товарів та послуг (проектні, інжинірингові та будівельно-монтажні роботи), зокрема для реалізації проектів з будівництва і реконструкції об’єктів місцевої енергетичної, комунальної, транспортної інфраструктури, які фінансуються з центральних та місцевих (муніципальних) бюджетів.

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю провідним ЗМІ Королівства | 16 січня, 13:00

16 січня 2018 року у приміщенні дипустанови Посол України Сергій Пасько дав інтерв’ю, присвячене 99-й річниці з часу проголошення «Акту Злуки» між УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року, журналістам провідних йорданських ЗМІ, зокрема, журналісту йорданської агенції новин «Петра» С.Хавальде, журналісту газети «аль-Рай» Т.Хмейді, кореспонденту газети «ад-Дустур» І.Маджагіду.  

Відбулася зустріч Посла України в Йорданії з відомим йорданським журналістом | 11 січня, 12:09

10 січня відбулася зустріч Посла України Сергія Паська та співробітників Посольства з відомим йорданським журналістом, письменником, істориком, членом Cпілки письменників та літераторів Йорданії Омаром Армуті.

Привітання Посольства України в Йорданії з Різдвом Христовим! | 06 січня, 16:36

Вельмишановна Українська громадо! Різдво Христове - довгоочікуване сімейне свято, коли за одним столом збирається велика родина і одне з найголовніших свят Українського народу.