Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 18:10

Представники провідних ЗМІ Йорданії перебувають в України в рамках прес-туру

27 серпня, 11:30

У рамках ознайомчого прес-туру з 26 серпня по 2 вересня 2017 року представники провідних ЗМІ Йорданії перебувають в Україні.

Під час візиту йорданські журналісти відвідають туристичні місця в Києві, Черкасах та Одесі, ознайомляться з економічними та інвестиційними можливостями нашої країни, традиціями і культурою українського народу, а також проведуть інтерв’ю з Державним секретарем Міністерства закордонних справ України та керівництвом областей і міст Черкас та Одеси. 

Останні новини

Посол України в Йорданії відвідав Йорданський університет | 14 листопада, 18:58

Посол України Сергій Пасько взяв участь у зустрічі з керівництвом та іноземними студентами Йорданського Університету, в рамках якої провів переговори з Ректором Йорданського університету, професором Азмі Махафзахом.

Участь Посла України в Йорданії в офіційному відкритті чергової сесії Національних Зборів Йорданії | 12 листопада, 18:10

12 листопада 2017 р. Посол України Сергій Пасько взяв участь в офіційному відкритті 2 чергової сесії Палати представників Національних Зборів Йорданії 18 скликання.

Посол України в Аммані закликає до відкриття Посольства Йорданії в Києві | 09 листопада, 16:26

Посол України в Йорданії, професор Сергій Пасько заявив, що українсько-йорданські стосунки знаходяться у стані постійного розвитку, а також що існує єдність позицій та поглядів на міжнародному та регіональному рівнях особливо у питаннях боротьби з тероризмом.