Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 09:17

Представники провідних ЗМІ Йорданії перебувають в України в рамках прес-туру

27 серпня 2017, 11:30

У рамках ознайомчого прес-туру з 26 серпня по 2 вересня 2017 року представники провідних ЗМІ Йорданії перебувають в Україні.

Під час візиту йорданські журналісти відвідають туристичні місця в Києві, Черкасах та Одесі, ознайомляться з економічними та інвестиційними можливостями нашої країни, традиціями і культурою українського народу, а також проведуть інтерв’ю з Державним секретарем Міністерства закордонних справ України та керівництвом областей і міст Черкас та Одеси. 

Останні новини

В Йорданії оголошено міжнародні тендери | 17 січня, 13:05

Інформація про тендери в Йорданії щодо закупівель товарів та послуг (проектні, інжинірингові та будівельно-монтажні роботи), зокрема для реалізації проектів з будівництва і реконструкції об’єктів місцевої енергетичної, комунальної, транспортної інфраструктури, які фінансуються з центральних та місцевих (муніципальних) бюджетів.

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю провідним ЗМІ Королівства | 16 січня, 13:00

16 січня 2018 року у приміщенні дипустанови Посол України Сергій Пасько дав інтерв’ю, присвячене 99-й річниці з часу проголошення «Акту Злуки» між УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року, журналістам провідних йорданських ЗМІ, зокрема, журналісту йорданської агенції новин «Петра» С.Хавальде, журналісту газети «аль-Рай» Т.Хмейді, кореспонденту газети «ад-Дустур» І.Маджагіду.  

Відбулася зустріч Посла України в Йорданії з відомим йорданським журналістом | 11 січня, 12:09

10 січня відбулася зустріч Посла України Сергія Паська та співробітників Посольства з відомим йорданським журналістом, письменником, істориком, членом Cпілки письменників та літераторів Йорданії Омаром Армуті.

Привітання Посольства України в Йорданії з Різдвом Христовим! | 06 січня, 16:36

Вельмишановна Українська громадо! Різдво Христове - довгоочікуване сімейне свято, коли за одним столом збирається велика родина і одне з найголовніших свят Українського народу.