Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 18:04

Міністр закордонних справ Йорданії привітав Міністра закордонних справ України з Днем незалежності України

25 серпня, 12:32

24 серпня Міністр закордонних справ та у справах експатріантів Йорданії Айман ас-Сафаді привітав Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Кабінет Міністрів та Український народ  з нагоди відзначення Дня незалежності України.

«Я з нетерпінням чекаю на продовження нашої спільної роботи для підвищення рівня двостороннього співробітництва та зміцнення відносин між нашими двома країнами» - написав Айман ас-Сафаді.

Останні новини

Посол України в Йорданії відвідав Йорданський університет | 14 листопада, 18:58

Посол України Сергій Пасько взяв участь у зустрічі з керівництвом та іноземними студентами Йорданського Університету, в рамках якої провів переговори з Ректором Йорданського університету, професором Азмі Махафзахом.

Участь Посла України в Йорданії в офіційному відкритті чергової сесії Національних Зборів Йорданії | 12 листопада, 18:10

12 листопада 2017 р. Посол України Сергій Пасько взяв участь в офіційному відкритті 2 чергової сесії Палати представників Національних Зборів Йорданії 18 скликання.

Посол України в Аммані закликає до відкриття Посольства Йорданії в Києві | 09 листопада, 16:26

Посол України в Йорданії, професор Сергій Пасько заявив, що українсько-йорданські стосунки знаходяться у стані постійного розвитку, а також що існує єдність позицій та поглядів на міжнародному та регіональному рівнях особливо у питаннях боротьби з тероризмом.