Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 10:09

Новини

Дата з по

14 жовтня відзначається День захисника України | 14 жовтня, 12:47

З 14 жовтня 2014 року українці вшановують своїх героїв, військові традиції та героїчні подвиги народу. Святкування Дня захисника України у цю історичну дату встановлене Указом Президента України Петра Порошенка від 14 жовтня 2014 року з метою «вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, історичних традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню партіотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості».

Звернення Президента до Українського народу з нагоди 75-ї річниці створення Української повстанської армії | 14 жовтня, 12:39

Шановні співвітчизники! Сьогодні, 14 жовтня, у День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо 75-ту річницю створення Української повстанської армії. Армії, що від перших днів її створення і до завершення боротьби проти поневолювачів рідних земель була справді народною, оскільки повністю формувалась і підтримувалась місцевим населенням.

Зустріч Посла України в Йорданії з відомим йорданським бізнесменом | 10 жовтня, 18:15

Посол України Сергій Пасько провів зустріч з генеральним директором офіційного представництва «Hyundai» в Йорданії Хасаном аль-Айяном.

Репортаж про Тараса Шевченка, його село на Центральному телебаченні Йорданії | 08 жовтня, 18:24

7 жовтня вийшов репортаж про Тараса Шевченка, його село на Центральному телебаченні Йорданії

Участь Посольства України в Йорданії в 53-му Щорічному дипломатичному ярмарку під патронатом Її Королівської Високості Принцеси Басми Бінт Талал | 08 жовтня, 16:57

7 жовтня 2017 р. Посольство України в Йорданії взяло участь в 53-му Щорічному дипломатичному ярмарку під патронатом та за участі Її Королівської Високості Принцеси Басми Бінт Талал. 

Інтерв'ю Державного секретаря МЗС України А.І.Заяця йорданським журналістам | 04 жовтня, 20:50

Посол Пасько: Король Абдалла ІІ користується повагою в Україні. Амман – «ар-Рай» – Посол України в Йорданії доктор Сергій Пасько повідомив, що українсько-йорданські відносини знаходяться у розквіті, зазначивши при цьому, що Король Абдалла ІІ користується значною повагою та пошаною у різних колах політичного керівництва України.

Зустріч військовослужбовців Високомобільних десантних військ ЗС України з Українською громадою в Аммані | 03 жовтня, 15:01

У приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України в Йорданії Сергія Паська, співробітників дипустанови та активістів Української громади з 15 військовослужбовцями Високомобільних десантних військ ЗС України, учасниками АТО, які прибули до Йорданії з метою участі у багатонаціональних штабних навчаннях «REGEX 2017».

Посол України в ЙХК відвідав офіційний парад підняття Прапора Йорданії | 01 жовтня, 14:45

На запрошення Королівського Двору Посол України Сергій Пасько відвідав офіційну церемонію підняття Прапора Йорданського Хашимітського Королівства.