Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 00:46

Новини

Дата з по

Посольство України в Йорданії організувало фотовиставку в пам'ять про Голодомор | 07 грудня, 15:48

Посольство України в ЙХК організувало фотовиставку присвячену 85 річниці Голодомору в Україні під час якого загинуло близько 7 мільйонів громадян України.

У 2018 році в Йорданії відбудеться міжнародна конференція-виставка «EnergyTech2» | 06 грудня, 17:32

Компанія з організації виставок «Сама» повідомляє про проведення Другої міжнародної конференції-виставки «EnergyTech2», присвяченої пошуку та розповсюдженню альтернативних та відновлювальних джерел енергії. Захід відбудеться 12-14 березня 2018 року у готелі Landmark Amman.

Йорданія оголошує тендер на розробку газових та нафтових родовищ | 06 грудня, 17:18

Уряд ЙХК через Міністерство енергетики та мінеральних ресурсів (МЕМР) зацікавлений у дослідженні потенціалу видобутку газу та нафти традиційними або нетрадиційними методами на території шести ділянках Королівства (Серхан, Азрак, Вест Сафаві, Північний Хайленд, Джафр і Мертве море).

В Аммані проходить фотовиставка «Страчені голодом: невідомий геноцид українців» | 06 грудня, 13:50

5 грудня в історичному центрі столиці в арт-галереї «Джакаранда» відбулася офіційна церемонія відкриття фотовиставки «Страчені голодом: невідомий геноцид українців», присвячена одній з найтрагічніших сторінок української історії – 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років.

У Йорданії покращено Меморіальну дошку Тараса Шевченка | 04 грудня, 19:16

У світлий день Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня ц.р. Посольство України за підтримки МЗС України покращило першу і єдину в арабському світі Меморіальну дошку Тараса Шевченка, що встановлена на вулиці великого Кобзаря в Йорданській столиці, де розташована українська дипустанова.

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю Центральному телебаченню «Jordan TV» | 02 грудня, 12:50

2 грудня Посол України Сергій Пасько взяв участь у ранковій програмі «Новий день» на центральному телебаченні Йорданії «Jordan TV».

Зустріч Посла України в Йорданії з генеральним директором Центрального телебачення Королівства «Jordan TV» | 02 грудня, 12:38

2 грудня відбулася зустріч Посла України Сергія Паська з генеральним директором Центрального телебачення Королівства «Jordan TV» Фірасом Нсейром та директором телепрограми «Новий день».

Інтерв'ю Державного секретаря МЗС України А.І.Заяця Центральному телебаченню Йорданії «Jordan TV» | 29 листопада, 18:58

У ході інтерв‘ю Центральному телеканалу «Jordan TV», яке транслювалося 28 листопада у прайм-тайм вечірніх новин та тричі повторювалось, Державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць заявив про високу оцінку взаємодії України та Йорданії у рамках РБ ООН у вирішенні актуальних проблем регіону Близького Сходу. 

Презентація збірки Вікторії Бричкової-Абу Кадум «Птахом перелітним» | 29 листопада, 11:21

30 листопада о 16:00 у приміщенні Посольства України відбудеться презентація збірки поезій української талановитої поетеси Вікторії Бричкової-Абу Кадум «Птахом перелітним». Це перша книга, видана українською мовою в Йорданії, за сприяння Міністерства закордонних справ України та підтримки Посольства України.