Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 10:08

Новини

Дата з по

Вітаємо з початком Рамадану | 17 травня, 17:02

Колектив Посольства України в Йорданії вітає мусульман з початком місяця Рамадан. 

Відбулася зустріч Посла України з Директором Департаменту європейських країн МЗСЕ Йорданії | 17 травня, 13:05

Посол України Сергій Пасько зустрівся з Директором Департаменту європейських країн Міністерства закордонних справ та у справах експатріантів Йорданського Хашимітського Королівства Самером ан-Набером.

Колектив Посольства України в Йорданії вітає усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки | 17 травня, 12:51

Співробітники Посольства України в Йорданії вітають усіх з Всесвітнім Днем Вишиванки.

Посол України в Йорданії дав інтерв’ю журналісту провідної газети «аль-Рай» | 17 травня, 10:47

16 травня 2018 року у приміщенні дипустанови Посол України Сергій Пасько дав інтерв’ю відомому журналісту провідної щоденної арабомовної газети «аль-Рай» Тарику Хмейді.

Посол України в Йорданії вніс запис у Книгу скорботи в Посольстві Австрійської Республіки в Аммані | 15 травня, 18:59

Посол України Сергій Пасько відвідав Посольство Австрійської Республіки в Йорданії та вніс запис в Книгу скорботи, відкриту у зв’язку із смертю Посла Австрії в Йорданії Мішеля Дессера у Відні.

Посол України в Йорданії провів церемонію з нагоди завершення місії в Аммані Посла Філіппін | 15 травня, 17:23

Від імені Дуаєна дипкорпусу в Аммані Посол України Сергій Пасько провів урочисту церемонію з нагоди завершення місії в Йорданії Посла Республіки Філіппіни пані Джунівер Махілум-Вест.

Посол України в Йорданії взяв участь у відкритті нової будівлі Посольства Швейцарії в Аммані | 14 травня, 13:43

Посол України Сергій Пасько взяв участь у відкритті нової будівлі Посольства Швейцарської Конфедерації в Йорданії.

На Щорічних зборах Ради керуючих ЄБРР відбулася панельна дискусія: “Україна: приваблива країна для інвесторів - як зберегти цей статус?” | 14 травня, 13:37

10 травня у рамках Щорічних зборах Ради керуючих ЄБРР відбулась панельна дискусія “Україна: приваблива країна для інвесторів - як зберегти цей статус?” за участю Міністра фінансів О.Данилюка, Заступника Голови НБУ Р.Борисенка, Голови Національної інвестиційної ради при Президенті України Ю.Ковалів, генерального директора компанії «Horizon Capital» Л.Кожарни та власника компанії «Aquanova Development LLC» І.Тинного. Учасником заходу також виступив Голова ЄБРР в Україні Ш.Аджунер.

Відбувся візит делегації Міністерства юстиції України до Йорданії | 14 травня, 13:27

06-11травня відбувся візит до Йорданії делегації України на чолі з заступником Міністра юстиції України С.Петуховим з метою підготовки проектів договорів між Україною та Йорданією про взаємну правову допомогу у кримінальних справах та про видачу правопорушників.

Міністр фінансів України зустрівся з Міністром промисловості і торгівлі та Міністром фінансів Йорданії | 14 травня, 12:19

У рамках Щорічних зборів Ради керуючих ЄБРР відбулися переговори Міністра фінансів України О.Данилюка з Міністром промисловості, торгівлі і постачання Йорданії, співголовою Спільної міжурядової йордансько-української комісії з торговельно-економічного співробітництва Я.Куда.