Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві

, Київ 05:06

Новини

Дата з по

Щодо проведення тендеру з будівництва сонячної електростанції в Йорданії | 15 серпня, 15:21

Міністерство енергетики та мінеральних ресурсів Йорданії оголосило про проведення тендеру №ЕРС/SASPP-1 з будівництва сонячної електростанції у південно-західній частині провінції Аммана, в рамках проекту «Енергопостачання для приймаючих громад та сирійських біженців ІІ». Грант на реалізацію проекту надав німецький державний банк розвитку KfW.

Відбулася зустріч Посла України в Йорданії з відомою тележурналісткою каналу «Jordan TV» | 02 серпня, 12:15

1 серпня Посол України Сергій Пасько провів зустріч з відомою йорданською тележурналісткою національного телеканалу «Jordan TV» Сухейл Руссан.

Посол України в Йорданії зустрівся Генеральним секретарем Арабсько-йорданської партії | 02 серпня, 10:25

У приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України Сергія Паська з Генеральним секретарем Арабсько-йорданської партії, шейхом Рафатом Мохаммедом Сулейманом Аль-Равашде.

Відбулися переговори Посла України з Директором Департаменту міжнародних організацій та співробітництва МЗСЕ Йорданії | 31 липня, 18:15

31 липня відбулася зустріч Посла України в Йорданії Сергія Паська з Директором Департаменту міжнародних організацій та співробітництва Міністрества закордонних справ та у справах експатріантів Йорданії Ліною аль-Хадід. 

Посол України в Йорданії прийняв відомого йорданського бізнесмена | 25 липня, 17:28

У приміщенні дипустанови відбулася зустріч Посла України в Йорданії Сергія Паська з Президентом компанії «Al-Durra For General Trading and Investment Co.LTD» Аднаном аль-Неном.

Від імені Дуаєна дипкорпусу Посол України в Йорданії провів церемонію з нагоди завершення місії в Аммані Посла ОАЕ | 25 липня, 15:19

Від імені Дуаєна дипкорпусу в Аммані Посол України Сергій Пасько провів церемонію з нагоди завершення місії в Йорданії Посла Об’єднаних Арабських Еміратів Білаля Аль-Бадура.

Посол України в Аммані відвідав Перший оперний фестиваль в Йорданії | 20 липня, 16:09

19 липня 2017 року Посол України в Йорданії Сергій Пасько відвідав Перший оперний фестиваль, організований відомою йорданською співачкою Зейною Бархум у Римському амфітеатрі у центрі Аммана. Захід проходив під патронатом і за участі Ї.К.В. Принцеси Муни. Під час фестивалю було виконано оперу «Травіата» .

Зустріч Посла України в Йорданії з почесним консулом Латвії в Аммані | 20 липня, 16:03

19 липня 2017 року Посол України в Йорданії Сергій Пасько зустрівся з почесним консулом Латвії в Аммані, власником і президентом групи компаній «Агроматко» Халєдом Мікдаді.

Посол України в Йорданії Сергій Пасько зустрівся з одним із засновників першої депутатської групи дружби між Україною та Йорданією | 20 липня, 11:40

19 липня 2017 Посол України в Йорданії Сергій Пасько провів зустріч з одним із засновників першої депутатьскої групи дружби між Україною та Йорданією Абедльджалілем Сулейматом.